Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук фармацевтичної фабрики «Віола»

За проектом комплексної автоматизації на базі рішення «Управління виробничим підприємством» та «CRM Проф»

ЗАТ Фармацевтична фабрика «Віола» сьогодні є найбільшим виробником лікарських засобів у південному регіоні України.

Ми пропонуємо українському ринку широкий спектр препаратів практично всіх фармакотерапевтичних груп: настоянки та екстракти, спиртові та водні розчини, мазі, пасти, лініменти, препарати у формі порошку, фасовану лікарську рослинну сировину. Дотримуючись курсу України на інтеграцію в ЄС, у 2003 році ми розпочали технічне переоснащення виробничих потужностей відповідно до стратегії руху до впровадження стандартів GMP, приділяючи велику увагу якості продукції, що випускається. Оскільки ми переконані, що підвищення позиції на ринку, конкурентоспроможність компанії, а також високий рівень якості роботи з клієнтами неможливі без серйозних змін у технологіях менеджменту, ми прийняли рішення про вдосконалення системи управління та створення нової більш потужної інформаційної системи.

Для побудови сучасної автоматизованої системи управління було розглянуто кілька пропозицій, і остаточний вибір був зроблений на користь компанії «Абіс» та програмного комплексу «Управління виробничим підприємством» у зв’язці з CRM-системою « ;CRM Проф».

Мета впровадження нашої інформаційної системи:

  • Створення єдиного інформаційного простору для всіх підрозділів підприємства
  • Автоматизація найважливіших бізнес-процесів планування, бухгалтерського, податкового та управлінського обліку,
  • Підвищення керованості компанії через одержання низки стратегічно важливих показників діяльності компанії за всіма напрямками роботи компанії одночасно.

В даний час ми можемо сказати, що система запущена, і ми досягли поставленої мети. Вся необхідна інформація для прийняття рішень знаходиться в одному місці та у зручному вигляді. Створена система успішно вирішує основні завдання щодо оптимізації корпоративного управління. Система дозволяє нам бачити повну та об’єктивну картину стану справ, підвищила прозорість, передбачуваність та керованість внутрішніх процесів та забезпечує більш високу прибутковість бізнесу.

За допомогою функціоналу нашої системи ми можемо досить оперативно отримувати звітність у різних розрізах (за ЦФО, статтями, проектами тощо). Конструктор управлінської звітності дозволяє деталізувати інформацію, як нам необхідно, аж до первинного документа, що у свою чергу дозволяє зробити аналіз досить глибоким. Особливо зручним є функціонал, який дозволяє динамічно формувати зручні звіти для керівництва, а також вивантажувати в Excel.

Хочемо відзначити якісну роботу співробітників проектної команди компанії «Абіс+», їхнє вміння вирішувати завдання та проблеми найбільш оптимально.

Для компаній, які збираються впроваджувати автоматизовану систему управління, ми рекомендуємо фахівців «Абіс+» як досвідчених, професійних та клієнт-орієнтованих.

Також при впровадженні, а згодом при експлуатації системи, ми рекомендуємо компаніям виділити відповідального фахівця, який досить глибоко знатиме програмний продукт і відповідатиме за впровадження системи, а також за її працездатність у майбутньому.

Наша співпраця з «Абіс+» триває, і ми сподіваємося, що воно й надалі приноситиме високі результати та задоволення обом сторонам.

8 листопада 2010
Мороз С.І.
голова правління
ЗАТ "Фармацевтична фабрика «Віола»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)