Відгуки щодо впроваджених рішень

05.02.2014 Відгук ТОВ «Іст Грейнс» про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством»

Висловлюємо подяку компанії «Абіс+» за якісно виконану роботу, успішне подолання всіх труднощів у процесі впровадження, а зокрема керівнику проекту А. Брайловському. Сподіваємося на подальшу співпрацю. І рекомендуємо як надійного партнера.

05.07.2011 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством» на підприємстві ТОВ «Бетон ОТГМ»

Всі роботи були виконані якісно і в обумовлені терміни. Робота фахівців компанії «Абіс+» нас повністю влаштувала, дякуємо за співпрацю і рекомендуємо як надійного партнера.

08.10.2010 Відгук фармацевтичної фабрики «Віола»

За проектом комплексної автоматизації на базі рішення «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ»

16.04.2009 Відгук Одеського Торгового Дому «Сонячна долина»

У результаті проєкту автоматизації ми можемо самостійно вести облік у програмах «Управління виробничим підприємством для України» та «CRM ПРОФ для України», здійснювати контроль діяльності та отримувати необхідну аналітичну звітність. Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємося на продовження співпраці!

02.09.2008 Відгук ВАТ «ЛУКОЙЛ Одеський НПЗ»

Нова система дала змогу об’єднати в єдиному інформаційному просторі оперативний, бухгалтерський і податковий облік, облік кадрів і розрахунок заробітної плати. У результаті підприємство може самостійно вести облік у програмі «Управління виробничим підприємством», швидко й ефективно отримувати необхідну звітність.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)