Супровід та підтримка

Супровід BAS – це запорука надійної роботи Вашої облікової системи. Клієнти компанії «Абіс» мають гарантію на працездатність та актуальність своїх баз відповідно до зміни вимог законодавства до обліку.

Після того як ви купили та впровадили даний програмний продукт, ми пропонуємо наші послуги з супроводу та підтримки вашої облікової системи. Впровадженням та супроводом ми займаємося з 1997 року. За цей період у нас сформувалася чудова команда професіоналів, які мають багатий різновекторний досвід підтримки програм.

Наш супровід це:

  • розв’язання будь-якого завдання пов’язаного з прогамою;
  • 5 годин на місяць лінії консультацій безкоштовно при покупці «ІТС ПРОФ Україна»;
  • регулярне та своєчасне оновлення конфігурації та платформи;
  • швидке реагування за допомогою віддаленого підключення;
  • реальна допомога у роботі.

Чому наш супровід кращий?

При зверненні до нашої лінії консультацій ви отримуєте не просто інструктаж по функціоналу програми, а реальне вирішення будь-якої Вашої проблеми.

Наші спеціалісти надають:

  • Послуги з аудиту вашого обліку
  • Рекомендації, що ґрунтуються на власному практичному досвіді та знанні нюансів бух.обліку.
  • Налаштовують облікову систему під ваші особисті вимоги Вашої компанії.

Для максимально швидкого вирішення завдань «тут і зараз» роботи з супроводу проводять перевагу віддалено за допомогою програми TeamViewer. Наші фахівці за допомогою такого підключення наочно бачать на власні очі завдання, що утворилося, і пропонують її рішення відразу ж, виключаючи втрати часу, який фахівець зазвичай витрачав на дорогу.

Ми дбайливо ставимося до своєї репутації, тому якість послуг, що надаються наша відмінна риса на ринку.

Телефонуйте за номером (0482) 37-83-96 і дізнайтеся умови та вартість супроводу. Ми відповімо на всі моменти, що вас цікавлять. Отримуйте вигоду з нашого досвіду!

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)