Галузеві рішення

 

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію у фахівця щодо підбору кращого рішення!
Записуйтесь на демонстрацію програмних продуктів за номерами:
+38 (048) 773-76-26 ил  и
+38 (097) 887‒91‒40 ил  и +38 (050) 392-87-55

або заповнивши форму        Замовити безкоштовну демонстрацію

З повним переліком програм та цінами на них можна ознайомитись тут.

Спеціально для зручності користувачів фірмою та партнерами було розроблено лінійку конфігурацій, що враховують особливості ведення обліку на підприємствах різних галузей. Звичайно, у деяких випадках навіть галузеві рішення потребують доопрацювання, що бере до уваги особливості бізнес-процесів кожної конкретної компанії. Але кількість цих доробок значно менша, ніж при виборі універсального рішення.

У цьому розділі представлені лише ті галузеві конфігурації, які апробовані нашими фахівцями, довели свою працездатність та відповідають заявленим стандартам.

З повним переліком програмних продуктів та їх вартістю ви можете ознайомитись тут.

Не знаєте де купити та впровадити галузеві рішення? Довіртеся професіоналам!
З питаннями про придбання звертайтесь, будь ласка, за телефонами:

38 (048) 773-76-26, +38 (050) 392-87-55, +38 (097) 887-91-40.

Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)