Технологія проектного підходу до впровадження

Вміння швидко реагувати на зміну потреб клієнтів сьогодні є дуже важливим. Тому мати спроектовану під особливості своєї компанії інформаційну систему означає бути на крок попереду інших. У своїй роботі компанія "Абіс" використовує проектний підхід. Такий підхід дозволяє гарантувати точний результат, керувати всіма ризиками, контролювати всі етапи виконання завдання.

Особливий підхід до кожного проекту дозволяє нам створювати персоніфіковані рішення з урахуванням усіх потреб та побажань замовника, отже, він отримує максимум користі від впровадження систем автоматизації.

Проектний підхід – це стандартизований та подрібнений на окремі етапи процес автоматизації, що гарантує максимальне управління ризиками.

Даний тип впровадження рекомендується для великих чи складних проектів.

Проектний підхід дозволяє мінімізувати ризики за рахунок ретельної підготовки проекту та плану-графіка впровадження. Крім того, вибравши даний тип впровадження, ви отримаєте рішення, що відображає специфіку вашого обліку та особливості діяльності вашої компанії, що гарантує зручність та легкість роботи.

Проектний підхід при впровадженні програм - це суворе дотримання графіка робіт, термінів та бюджетів.

Проектне навчання, досвідчена експлуатація та наша постійна підтримка гарантують якісне виконання проекту та максимальну користь від впровадження.

Відмінною особливістю проектного застосування є детальне обстеження з елементами консалтингу. Кожен бізнес-процес підприємства ретельно опрацьовується разом із співробітниками замовника, а його реалізація у новій системі прописується в документації

Ще до початку запуску системи, замовник отримує уявлення про те, як функціонуватиме нова система, які операції та ким у ній відображатимуться, які звіти можна отримати.

Окрім детальної концепції системи при проектному впровадженні замовник отримує опис (Технічне завдання) на всі налаштування системи, що реалізуються у проекті за його бажанням.

У нашій компанії впроваджено систему управління якістю ISO 9001:2008, якої ми суворо дотримуємося у всьому в своїй роботі.

Таким чином, при даному варіанті впровадження ми отримуємо повністю документовану систему, що дозволяє в майбутньому легше навчати роботі в системі нових користувачів, самостійно обслуговувати цю систему, впроваджувати нові блоки та нарощувати функціонал з огляду на всі взаємозв’язки в системі.

Поради компанії «Абіс» надходять до вас вчасно, а проекти вкладаються в план, терміни та бюджет.

Таким чином, вам завжди відомий результат нашої роботи, і цей результат буде унікальним.

Ми впораємося з будь-яким складним проектом!
+38 (0482) 34-33-23    +38 (048) 773-76-26

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)