Про компанію

Компанія «Абіс+» – це насамперед люди. Адже саме людський чинник визначає успішність будь-якого підприємства. Наш колектив – це згуртована досвідчена команда програмістів, аналітиків, консультантів.

Професіоналізм, активна життєва позиція, вміння нестандартно мислити та знаходити рішення найскладніших завдань, комунікабельність та позитивність – визначальні якості нашої команди.

Ми не просто виконуємо свою роботу, ми створюємо інформаційні системи, які роблять ваш бізнес більш керованим, а отже – успішним та конкурентоспроможним. Успіх наших клієнтів – це наша гордість.

Загальна інформація

Заснована понад 32 роки тому, у 1991 році, компанія «Абіс+» сьогодні, по праву, вважається однією з найбільших українських компаній, що працюють у сфері комплексної автоматизації обліку підприємств.

Основний напрямок діяльності – створення ефективних автоматизованих систем управління підприємством. Ми працюємо за принципом проектного підходу, завдяки якому гарантуємо чітке дотримання термінів та результатів відповідно до запланованих цілей та завдань у рамках зазначеного бюджету.

У 2006 році в компанії впроваджено систему менеджменту якості ISO 9001:2008, і щорічно на ресертифікаційному аудиті ми підтверджуємо відповідність нашій діяльності впровадженій системі якості.

Місія компанії

Здійснюючи свою діяльність на ринку IT-послуг та розуміючи, що від рівня нашої кваліфікації багато в чому залежить продуктивність діяльності наших клієнтів, ми завжди прагнемо передбачати очікування замовників. Своє основне завдання ми бачимо у підвищенні ефективності та конкурентоспроможності бізнесу наших клієнтів за допомогою впровадження сучасних актуальних інформаційних та управлінських технологій.

Проекти

Понад 2500 проектів було виконано нашими спеціалістами за роки роботи на ринку. Це різноманітні проекти з постачання та автоматизації систем бухгалтерського, податкового та управлінського обліку для підприємств різного масштабу та сфери діяльності. Наша перевага перед конкурентами – гарантоване впровадження великих комплексних проектів.

Наші партнери
           Инталев Украина     Издание «Стандарты и качество»     Бюро Веритас   

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)