Лінія консультацій щодо програм

Лінію консультацій організовано для надання оперативної допомоги клієнтам компанії «Абіс».

Даною послугою можуть скористатися організації, які оформили підписку на інформаційно-технологічний супровід компанії «Абіс» або уклали договір на супровід фахівцями нашої компанії.

Лінія консультацій компанії «Абіс» надає своїм користувачам консультації по телефону та електронній пошті, дає рекомендації та відповіді на поставлені питання, що виникають при використанні програмних продуктів та конфігурацій до них.

Лінія консультацій працює з 10.00 до 17.00 у робочі дні, перерва з 13:00 до 14:00, телефони:

 •  +38 (0482) 378–396— выділений; +38 (0482) 343–323 — багатоканальний;
 • hline@abissoft.com

При зверненні на лінію консультацій (телефоном або електронною поштою) користувач зобов’язаний повідомити:

 • найменування організації, ПІБ та посада;
 • повне найменування, версія (реліз) програмного продукту та конфігурації;
 • реєстраційний номер програмного продукту та конфігурації (зазначені в реєстраційній картці, на коробці та дискетах).

При описі проблеми рекомендується скористатися наступним планом:

 • постарайтеся якомога конкретніше сформулювати вашу проблему;
 • опишіть послідовність ваших дій;
 • опишіть отриманий результат та поясніть, чим він відрізняється від бажаного;
 • всі повідомлення програми, що з’являються на екрані, цитуйте буквально;
 • намагайтеся формулювати питання з використанням загальноприйнятих спеціальних термінів (програма, ключ захисту, повідомлення, рахунки, проводки, субконто тощо);
 • під час телефонної консультації знаходитесь, по можливості, поруч із комп’ютером;
 • будьте готові, у разі потреби, описати апаратну конфігурацію вашого комп’ютера, мережеве обладнання, версію операційної системи, програмне забезпечення, що додатково використовується.

Дотримання цих вимог дозволить вам отримати кваліфіковану консультацію та рекомендації.

Для забезпечення нормального та рівномірного обслуговування клієнтів у режимі консультацій можливо до 3 звернень на день тривалістю не більше 10-15 хвилин.

Якщо протягом цього часу з якихось причин не вдалося вирішити проблему, позначену користувачем, співробітник лінії консультації може запропонувати користувачеві звернутися за допомогою електронної пошти або рекомендувати для вирішення проблеми зареєструвати заявку на сервісний виїзд співробітника відділу впровадження та супроводу програмних продуктів, для вирішення завдання безпосередньо в офісі та в інформаційній базі ПП замовника.

Це обмеження — вимушений захід, щоб усі клієнти мали можливість додзвонитися і отримати відповідь на своє запитання.

Відповідаючи на ваші запитання, черговий співробітник лінії консультацій може відтворити ситуацію на своєму комп’ютері, поставити уточнюючі питання, попросити виконати деякі уточнюючі дії. Він дасть вам рекомендації відразу ж або після обговорення з розробниками (у цьому випадку обумовлюється спосіб зв’язку та термін вирішення проблеми).

Якщо питання складне й потребує моделювання ситуації консультантом, консультація переходить у режим «відкладеної консультації»: вам повідомлять час, коли консультант передзвонить вам та дасть консультацію. Робота лінії консультацій реєструється, тому при повторних зверненнях зі складних проблем ви можете послатися на дату та час попередньої розмови.

За складних питань, просимо питання формулювати у письмовій формі та надсилати електронною поштою hline@abissoft.com . Звертаючись на лінію консультацій електронною поштою, ви повинні вказати ті самі відомості, що й по телефону. Час реакції на запитання електронною поштою до 2 діб залежно від складності питання.

З питаннями, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

+38 (0482) 378–396; +38 (0482) 343–323
 

Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)