Програмні продукти BAS

Програмні продукти BAS – нова лінійка інноваційних програмних продуктів для корпоративного ринку.

Програми BAS вже зарекомендували себе успішними впровадженнями та відгуками у компаніях різних видів діяльності.

Лінійка програмних продуктів BAS

Рішення для корпоративного ринку

 • BAS ERP - є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, що дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.
 • BAS Управління холдингом - програмний продукт призначений для автоматизації широкого спектра завдань, пов’язаних з урахуванням, планування та контролю ефективності холдингів різного масштабу.
 • BAS Документообіг КОРП - у комплексі вирішує широкий спектр завдань автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавчої дисципліни.
 • BAS Комплексне управління підприємством - дозволяє забезпечити потреби в автоматизації підприємств різних галузей та видів діяльності. Використання цього рішення буде найефективнішим за умов зростаючого бізнесу малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації та узгоджених дій кількох виконавців.

Рішення для масового ринку

 • BAS Бухгалтерія КОРП  яє комплексним продуктом, що автоматизує основні функції бухгалтерської служби підприємства: виписку та перевірку первинних документів; ведення бухгалтерського та податкового обліку; ведення кадрового обліку та нарахування зарплати; підготовку та здачу регламентованої звітності; розрахунки із бюджетом.
 • BAS Бухгалтерія - забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, витяг первинних документів, облік продажів і т.д.
 • BAS АГРО. Бухгалтерія - призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, які здійснюють сільськогосподарську діяльність та будь-які інші види комерційної діяльності: оптову та роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво тощо. буд.
 • BAS Будівництво. Бухгалтерія - призначена для ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та дозволяє автоматизувати повний інвестиційний цикл діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.
 • Business automation software for accounting. Basic (BAS Бухгалтерія. Базова) дозволить невеликим підприємствам використовувати у своїй діяльності професійний інструмент для ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності.
 • BAS Управління торгівлею - Конфігурація призначена для автоматизації обліку в організаціях, що займаються оптово-роздрібною торгівлею. Вона дозволяє вести оперативний облік наявності та руху товарів, стану взаєморозрахунків із партнерами (клієнтами, постачальниками).
 • BAS Роздрібна торгівля - призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), які можуть входити до розподіленої роздрібної мережі торговельного підприємства. Ця система дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік коштів у касах роздрібних торгових точок.
 • BAS Малий бізнес  - це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу.

Клієнтські та серверні ліцензії BAS

 • Ліцензії - додаткова ліцензія до програмних продуктів лінійки BAS для збільшення кількості робочих місць.

Інтернет - підтримка

Сайт для завантаження оновлень програмних продуктів BAS https://dl.bas-soft.eu/

Інструкція з налаштування сервісу «RDI Service» для програмних продуктів BAS http://www.abissoft.com/publications/news/2020/11/17/464/

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)