BAS Бухгалтерія. Базова

Програмний продукт BAS Бухгалтерія. Базова» дозволить невеликим підприємствам використовувати у своїй діяльності професійний інструмент для ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та складання обов’язкової регламентованої звітності.

Вартість Business automation software for accounting. Basic 4 200 грн з ПДВ

Обмеження BAS Бухгалтерія. Базова

 • Базова версія «BAS Бухгалтерії» має низку обмежень порівняно з версією ПРОФ:

  не підтримується ведення бухгалтерського та податкового обліку господарської діяльності кількох організацій в одній інформаційній базі;
  одночасно з однією інформаційною базою може працювати лише один користувач;
  не підтримується зміна конфігурації, можна використовувати лише типову конфігурацію та встановлювати її оновлення;
  не підтримується робота у клієнт-серверному варіанті;
  не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
  не підтримується СОМ-з’єднання та Automation-сервер.

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи кількох користувачів або з’являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму BAS Бухгалтерія версій ПРОФ або КОРП, не мають зазначених обмежень.

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять усі необхідні дистрибутиви, документація, набір пінкодів, реєстраційна анкета та користувальницька угода.

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати товар «BAS Бухгалтерія. Базова» на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • усі версії «Платіжні документи 7.7»;
 • усі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію «Бухгалтерія».

Вартість апгрейду обчислюється за формулою: вартість програмного продукту, що купується, мінус вартість продукту, що здається на апгрейд плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного набору продуктів.

Пільговий апгрейд

Продукт «BAS Бухгалтерія. Базова» можуть отримати за умов пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі версії «Бухгалтерія 8 для України. Базова версія», які випускалися на попередніх платформах.

Обмежень щодо термінів пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Бухгалтерія. Базова» здійснюється оновленням актуальної базової версії.

 

 
Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)