Хмаринка

Новий сервіс ІТС "Хмаринка"
для роботи з популярними програмами BAS через інтернет

Повідомляємо початок комерційного використання сервісу ІТС "Хмаринка", який надає користувачам можливість працювати з популярними програмами BAS через інтернет, в так званому "хмарному режимі". На момент запуску сервіс ІТС "Хмаринка" надає можливість працювати з програмою "BAS Бухгалтерія" без додаткових витрат на розгортання власної ІТ-інфраструктури. Пропонований сервіс орієнтований на ті підприємства, яким достатньо типової функціональності та параметричних налаштувань прикладних рішень в режимі користувача, без внесення змін до алгоритмів роботи. Номенклатуру програм BAS, яких надається доступ через сервіс ІТС "Хмаринка", надалі планується розширювати.

"Хмарні" технології дозволяють:

 • керівникам, підприємцям, менеджерам та працівникам облікових служб – працювати з програмами BAS через інтернет з будь-якої точки світу, у будь-який час;
 • організувати одночасну роботу в інформаційній базі різних віддалених підрозділів/офісів компанії;
 • спростити роботу бухгалтерів та аутсорсерів, які обслуговують кілька організацій (наприклад, працюючих вдома);
 • при необхідності легко надати доступ до своєї інформаційної бази зовнішньому аудитору чи консультанту.
 • Важливою перевагою програм BAS є те, що те саме рішення однаково працює і однаково виглядає для користувача незалежно від того, запускається вона на локальному комп’ютері або у вікні інтернет-браузера, може застосовуватися і як звичайний тиражний продукт, придбаний у вигляді звичайної електронної поставки та в режимі "хмарного" сервісу. Користувач отримує можливість працювати так, як йому зручніше та вигідніше:
 • купувати ліцензії (звичайне електронне постачання) та встановлювати систему на свій комп’ютер або розгортати в локальній мережі;
 • працювати "у сервісі";
 • застосовувати змішану модель;
 • якщо потрібно, може "спуститися з хмар на землю" - вивантажити напрацьовані дані з програми в "хмарі" і перенести їх у програму BAS, що стоїть на його локальному комп’ютері, або, навпаки, завантажити дані з локальної інформаційної бази прикладного рішення в "хмару".

Сервіс "Хмаринка" включає:

 •  Можливість роботи з прикладними рішеннями BAS (далі "інтернет-програми") для автоматизації управління та обліку організації.
 •   Автоматичне оновлення інтернет-програм у міру виходу нових версій.
 •   Доступ до інформаційної системи ІТС на сайті https://its.bas-soft.eu/.
 •   Можливість звернення на Лінію клієнтської підтримки за консультаціями з технічних та методичних питань.
 •   Можливість самостійного збереження даних на комп’ютер.

Сервіс доступний через мережу інтернет у режимі 24/7 цілодобово без вихідних та святкових днів.

Підтримку користувачів сервісу можна отримати в робочі дні (за розпорядком київських підприємств) з 09:30 до 17:30 за київським часом:

• за телефонами +380 (44) 222-72-10 (45);
• по електронній пошті hotline@bas-soft.eu.

Тарифи сервісу ІТС "Хмаринка"

Тариф "Хмаринка Small" включає:

 • одну інтернет-програму сервісу на вибір;
 • можливість створення однієї інформаційної бази;
 • можливість запуску одного сеансу (одночасно відкритих вікон браузера та тонкого клієнта всіма користувачами з усіма програмами сервісу). Додатково надається ще один сеанс для співробітника обслуговуючої організації (доступ співробітника обслуговуючої організації можливий лише на запрошення користувача – власника абонента);
 • можливість придбання додаткових сеансів;
 • можливість придбання додаткових інформаційних баз.

Наприклад, користувач може створити інформаційну базу "BAS Бухгалтерія" для ТОВ "Добро", в якій може працювати 1 користувач.

Підключення користувачів до сервісу ІТС "Хмаринка"

1. Підключення до сервісу користувачів, які використовують електронне постачання програми для автоматизації бізнесу.

Користувач набуває підключення до сервісу ІТС "Хмаринка" та оплачує сервіс та додаткові підключення згідно з обраним тарифом на оптимальний для себе період, завантажує дані з локальної інформаційної бази в інтернет-програму або створює нову інтернет-програму та починає працювати в сервісі.
При цьому зареєстровані користувачі програм для автоматизації бізнесу, які мають діючий договір ІТС на прикладне рішення "з коробки", зберігають можливість його використання, а також отримують технічну підтримку до закінчення терміну дії ІТС. Діючий договір ІТС не дає користувачеві можливості використовувати сервіс "Хмаринка" без оплати за вибраним тарифом.
2. Підключення до сервісу користувачів, які раніше не працювали з програмами автоматизації бізнесу.
Користувач набуває підключення до сервісу ІТС "Хмаринка" та оплачує сервіс та додаткові підключення згідно з обраним тарифом на оптимальний для себе період.
3. Підключення демо-доступу.
Користувач підключається до сервісу ІТС "Хмаринка" за демо-тарифом та отримує можливість працювати з 1 (одною) інтернет-програмою з 1 (одного) робочого місця протягом 1 (одного) місяця з моменту підключення без додаткової оплати. Протягом демо-періоду функціональність інтернет-програми нічим не відрізняється від періоду комерційного використання, тому користувач може завантажити дані з локальної інформаційної бази в інтернет-програму, або створити нову інтернет-програму. Після закінчення демо-періоду користувач може вивантажити дані себе на локальний комп’ютер або придбати комерційний доступ і продовжити роботу в сервісі "Хмаринка".

Найменування

Вартість з ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 1 місяць 468
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 6 місяців 2 664
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 12 місяців 4 944
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS. Додатковий сеанс на 1 місяць 468
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS. Додаткова інтернет-програма на 1 місяць 60

 

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)