Індивідуальне навчання

Індивідуальне навчання

Окрім навчання на курсах Навчального центру, ми можемо запропонувати вам індивідуальне навчання ваших співробітників для роботи з будь-якими програмними продуктами BAS.

Зокрема, в рамках індивідуального навчання сформовано курс «Кадри та розрахунок зарплати у рішеннях на базі BAS, навчання яким пройшли відомі одеські підприємства «Таврія-В» и компанія «Вітмарк» (ТМ Jaffa).

Переваги індивідуального навчання:

  • програмний продукт вивчається стосовно специфіки діяльності підприємства-замовника;
  • навчання організованих груп та окремих співробітників може проводитись як у Навчальному центрі, так і на робочому місці замовника;
  • графік та план навчання будується за індивідуальним планом;
  • навчання проводиться не так на навчальних, але в «живих прикладах»;
  • темп навчання задається клієнтом;
  • співробітників можна навчати не по всій програмі, а лише за «своїми дільницями роботи»;
  • процес навчання орієнтований на потреби та можливості кожного конкретного користувача.

При індивідуальному навчанні викладач відповідає на питання, показує, як провести ту чи іншу операцію в програмі, індивідуально підлаштовує процес навчання під кожного користувача.

Викладачі Навчального центру є досвідченими фахівцями у галузі бухгалтерського, податкового, управлінського, оперативного та кадрового обліку, а також у сфері автоматизації обліку. На прохання наших замовників, методисти надають допомогу у різних складних облікових ситуаціях, а також допомагають виправити помилки, що виникають при неправильному користуванні програмними продуктами.

Детальну інформацію про вартість стандартних курсів та час проведення ви можете переглянути в розділі розклад.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)