Cashalot

Сервіс ІТС "Cashalot" – сервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО), що є зручною та вигідною альтернативою класичним касовим апаратам. Сервіс дозволяє швидко організувати роботу будь-якої кількості робочих місць (кас) та забезпечує миттєву реєстрацію розрахункових операцій для всіх підприємців, незалежно від системи оподаткування та форми власності.

Використання ПРРО Cashalot – це нова можливість для автоматизації бізнесу та скорочення витрат на його утримання.

Основні функціональні можливості сервісу

 • Створення та реєстрація чеків.
 •   Проведення службових операцій.
 •   Підтримка різних видів оплат.
 •   Синхронізація із ФСКО.
 •   Сторнування чека.
 •   Операції щодо повернення товару.
 •   Автоматичний розрахунок податків.
 •   Автоматичне формування Z-звіту під час закриття зміни.
 •   Надсилання електронного чека на e-mail.

Придбання сервісу

Найменування Вартість з ПДВ
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 1 464
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 1 086
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 816
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 2 652
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 2 004
Постачання екземпляра інтегрованої комп’ютерної програми "CASHALOT" та пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 1 518

До складу кожного примірника Cashalot з наведеного вище списку входить модуль інтеграції з прикладним рішенням для автоматизації бізнесу, який активується одночасно з ПРРО Cashalot і діє протягом року з моменту замовлення ліцензії.
Ціна екземпляра "Cashalot" залежить від кількості кас, що купуються в одному замовленні. Наприклад, якщо юридична особа одним замовленням набуває "Cashalot" для 5 кас, то ціна кожного екземпляра дорівнюватиме 1670 грн. Якщо ж замовлення буде розбито на дві частини, наприклад, одним замовленням купуються 2 каси, а другим – 3 каси, то у першому замовленні ціна становитиме 2210 грн. за касу, а у другому – 1670 грн.
Для придбання користувач повинен надати члену САБ наступну інформацію: код ЄДРПОУ (ДРФО), назву підприємства та кількість кас, що купуються.

Використання сервісу "Cashalot"

Для початку роботи із сервісом користувачеві слід зареєструвати особистий кабінет на сайті сервісу https://my.cashalot.org.ua/Account/Registrationта зареєструвати в ньому свої організації та додати існуючі ПРРО або оформити заяву на реєстрацію нових ПРРО.
Після реєстрації слід завантажити потрібне програмне забезпечення (https://load.cashalot.org.ua/distr/cashalot.zip) та встановити його. Інструкцію з початку роботи з ПРРО "Cashalot" розміщено за посиланням https://cashalot.org.ua/files/uploads/cashalot_instruction.pdf.
З урахуванням того, що постачання здійснюється відповідно до кількості кас, ліцензія при завантаженні прив’язується до фіскального номера конкретної каси (цей номер присвоюється в ДПС і доступний користувачеві безпосередньо в особистому кабінеті сервісу). Для завантаження ліцензії на підставі зроблених замовлень необхідно зайти в розділ "Всі каси" (https://my.cashalot.org.ua/Rro) та натиснути кнопку "Завантаження ліцензії ПРРО". Далі з’явиться вікно із переліком доступних кас, кількістю доступних ліцензій для завантаження та їх типи. Після цього необхідно вибрати каси, до яких ви хочете прикріпити ліцензії, вибрати з колонки Cashalot + BAS доступні ліцензії та натиснути Завантажити. Інструкцію з отримання ліцензії на ПРРО "Cashalot" та модуль інтеграції наведено за посиланням.
Для підключення ПРРО до програми автоматизації бізнесу слід підключити бібліотеку драйвера ПРРО "Cashalot" (інструкція з підключення драйвера наведена за посиланням https://cashalot.org.ua/#integration, обравши "Завантажити інструкцію", де буде опис "драйвер ПРРО Cashalot для BAS") та налаштувати роботу з фіскальним реєстратором у програмі автоматизації.

Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу

На дату початку продажу сервісу "Cashalot" реалізовано інтеграцію з наступними програмами для автоматизації бізнесу:

 •   BAS ERP (починаючи з версії 2.1.23);
 •   BAS Роздрібна торгівля (починаючи з версії 2.2.12);
 •   BAS Управління торгівлею (починаючи з версії 3.2.23);
 •   BAS Комплексне управління підприємством (починаючи з версії 2.1.23).

Надалі список програм для автоматизації бізнесу, що підтримують інтеграцію з сервісом Cashalot, буде розширюватися.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування здійснюється вендором сервісу з 08:00 до 24:00 (без вихідних) за телефонами:
+380 (44) 201-06-46,
+380 (67) 201-06-46.
 

З питаннями про купівлю та ліцензування звертайтесь, будь ласка, за телефонами

+38 (048) 773-76-26, +38 (050) 392-87-55, +38 (097) 887-91-40

 

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)