BAS Роздрібна торгівля

Програмний продукт «BAS Роздрібна торгівля» призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять до розподіленої роздрібної мережі. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік коштів у касах магазинів, а також може використовуватись як робоче місце касира.

Вартість «BAS Роздрібна торгівля» складає 8400 грн з ПДВ.

Для розширення кількості робочих місць необхідно придбати додаткових ліцензій на платформу.

Конфігурація «BAS Роздрібна торгівля» забезпечує реєстрацію операцій з товарами в розрізі товарних груп, магазинів, складів, організацій підприємства та дозволяє отримувати аналітичну інформацію про рух товару з необхідним користувачем ступенем деталізації.

Повний опис BAS Роздрібна торгівля

Презентація BAS Роздрібна торгівля

Конфігурація «BAS Роздрібна торгівля» підтримує облік наступних операцій із товарами:

 • замовлення постачальнику;
 • замовлення на переміщення;
 • надходження від постачальника;
 • реалізація в роздріб та дрібним оптом;
 • переміщення товарів між магазинами;
 • переміщення між складами одного магазину;
 • інвентаризація;
 • оприбуткування;
 • списання;
 • передача між організаціями.

Реалізовано автоматичний розподіл товару, що надійшов до магазину, на основі попередньо зроблених налаштувань.

Облік торгових операцій у «BAS Роздрібна торгівля» ведеться лише у гривнях.

Для організацій можуть використовуватись різні системи оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток та ПДВ, Єдиний податок, Єдиний податок та ПДВ.

Аналіз продажів та замовлення постачальнику

Аналіз продажів проводиться у вказаних користувачем аналітичних розрізах. Складський облік товарних залишків ведеться як і розрізі товарних позицій, і у розрізі характеристик товару. На основі аналізу продажів та поточних залишків товарів у магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товару та оплату постачання.

Контроль поставок на замовлення постачальнику

Надходження товару у програмі «BAS Роздрібна торгівля» оформляється вручну на основі накладної постачальника або на підставі замовлення постачальнику. У разі користувачеві подається звіт про старанності постачальника, у якому кожному постачальника виводиться інформація про розбіжності при поставці товару чи невчасності надходження товару.

Призначення роздрібних цін

У програмі "BAS Роздрібна торгівля" підтримуються різні способи управління роздрібними цінами в торговій мережі. Центральний офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі загалом, груп магазинів чи кожного магазину окремо. На окремі групи номенклатури роздрібні ціни також можуть призначатися менеджером магазину.

У разі введення інформації про надходження товару користувач може контролювати зміну ціни закупівлі товару та приймати рішення про призначення нової роздрібної ціни. Система надає зручний сервіс розрахунку ціни з урахуванням величини змін ціни закупівлі.

Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, при якому можна застосувати призначені в офісі нові ціни для всієї чи частини номенклатури у будь-який технологічно обумовлений момент часу.

У програмі «BAS Роздрібна торгівля» цінники та етикетки можна формувати та друкувати як із документа ціноутворення, так і зі спеціального інтерфейсу.

Продаж в роздріб

Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" надає користувачеві інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робочого місця касира (РМК) для оформлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптований для використання на дисплеях невеликого розміру та для роботи з програмованою клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати лише потрібні касиру операції та обмежити його можливості. Конфігурація дозволяє касиру реєструвати продаж товару різні організації та друкувати чеки на відповідному організації фіскальному реєстраторі.

Підтримується облік різних видів оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом та подарунковими сертифікатами. Розширено можливості обліку коштів: система дозволяє враховувати кошти, внесені до каси ККМ для обміну, та часткове вилучення коштів з каси ККМ. Підтримується інкасування коштів у банк із операційної каси магазину.

Управління знижками

«BAS Роздрібна торгівля» надає широкі можливості управління знижками із встановленої роздрібної ціни залежно від різних умов та ситуацій:

 • Кількості товару в чеку;
 • суми чека;
 • Час покупки;
 • вид дисконтної картки покупця;
 • Особистих даних покупця;
 • Відсотка від суми за товарним рядком;
 • Подарунок при купівлі набору товарів (купи-отримай).

У конфігурації BAS Роздрібна торгівля умови надання знижки винесено до окремого довідника. Це дозволяє надавати знижку за одночасного виконання кількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми як із заміною, так і без заміни дисконтних карток покупця при перетині порога, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або за командою користувача.

Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції

"BAS Роздрібна торгівля" дозволяє проводити аналіз будь-яких складських операцій. Реєстрація повернень від покупця та повернення постачальнику, списання товару можуть здійснюватися із зазначенням причини дії, що виробляється. Звіт про господарські операції надає користувачеві детальну інформацію про розміри та причини втрат при торгових операціях.

Управління персоналом магазину

У програмі «BAS Роздрібна торгівля» підтримується планування та реєстрація фактичного робочого часу співробітників магазину, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, який обслуговує покупця. Це дозволяє контролювати працівників та застосовувати прозору систему мотивації продавців.

Аналіз діяльності підприємства

У програмі «BAS Роздрібна торгівля» формуються аналітичні звіти з різним рівнем угруповання та детальними розшифровками з усіх видів операцій. Подано абсолютні значення показників за період, середні значення, динаміка показників з часом та відносні показники ефективності торгових операцій. Особливу увагу приділено аналізу продажів, як у розрізі товарних груп, і груп покупців, оцінці ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.

Робота з торговим обладнанням

«BAS Роздрібна торгівля» дозволяє працювати з фіскальними реєстраторами, надаючи відповідно до законодавства усі необхідні звіти щодо касової зміни. Користувачеві надається можливість налаштування шаблонів для друку чеків на підключених стрічкових принтерах.

Надається можливість приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу.

Підтримується робота і з іншими видами устаткування, що використовується в роздрібній торгівлі: дисплеями покупців, зчитувачами магнітних карт, а також обладнанням для підтримки технології штрихкодування (сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів та ваги з можливістю друку етикеток).

Склад електронного постачання та порядок ліцензування

До складу програмного продукту "BAS Роздрібна торгівля", входить:

 • Дистрибутиви:
  •  платформи;
  •  конфигурації «BAS Роздрібна торгівля»;
 •  Документація по платформі та конфігурації;
 •   Купон на пільговий супровід ІТС;
 •   ПІН-код програмної ліцензії платформи на 1 робоче місце;
 •  ПІН-код для реєстрації продукту на Порталі ІТС ;
 •  Реєстраційна картка та користувальницька угода на використання програмного продукту.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500 робочих місць).
Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання сервера платформи.
Звертаємо увагу, що сервер МІНІ на 5 підключень рекомендується придбати для віддаленої, а не для основної інформаційної бази.

З 25.06.2019 р. відбулися зміни: до поставки включено платформу BAS, відповідне прикладне рішення, а також необхідну документацію та користувальницьку угоду.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)