Зв’язок BAS із сайтом

На сьогодні практично неможливо уявити господарську діяльність будь-якого підприємства без інтернету. А для багатьох – продаж через інтернет магазини – це взагалі основний вид діяльності!

Для ефективної роботи інтернет-магазину критично важлива низка моментів. По-перше, необхідне наповнення сайту товарами із цінами. І не просто наповнення – а щоденна (якщо не щогодинна) актуалізація цієї інформації. По-друге, необхідно забезпечити обробку замовлень клієнтів та передачу в інші відділи: бухгалтерію, логістики, склад тощо. Так як обидві ці завдання вкрай трудомісткі, необхідно подбати про їх автоматизацію.

І тут нам на допомогу прийде механізм обміну базою BAS! Адже саме там є актуальна інформація про товари, ціни та залишки. Саме там працюють усі служби обробки замовлення та підготовки відвантаження.

Звичайно у кожної компанії є своя специфіка і механізм обміну індивідуально.

Але, як правило, в основному процес інтеграції виглядає так:

  • Вивантаження з BAS даних за номенклатурою, цінами, залишками.
  • Завантаження із сайту інформації про оформлені замовлення.
  • Передача на сайт даних та статусу обробки замовлення.

Технічно – основний варіант налаштування такого обміну – це створення проміжного файлу необхідного формату, який BAS записує свої даних, а сайт – читає. І навпаки – при передачі даних із сайту – у «BAS».

У будь-якому випадку спираючись на загальні принципи налаштування, наші фахівці допоможуть Вам вибрати та налаштувати максимально ефективний механізм обміну з сайтом.

Вартість налаштування уточнюйте у менеджерів компанії «Абіс».

+38 (048) 773-76-26, +38 (050) 392-87-55, +38 (097) 887-91-40. В Киеве +38 (044) 360-00-56

Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

 

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)