Відгуки щодо навчання

Відгук компанії «Югспецбуд»

Нам сподобалася методика викладання, заняття проводилися малокомплектною групою, тому завжди була можливість поставити викладачеві питання та отримати докладну відповідь.

Відгук компанії «Южтехсервіс»

Дякуємо всьому колективу Вашого навчального центру за чудову організацію та проведення навчання наших спеціалістів. Курси були змістовними. Матеріал викладався доступно.

Відгук компанії «Лукойл Технолоджі Сервісіз Україна».

Необхідно відзначити хорошу підготовку викладацького складу, а також методику викладання, в якій теоретична частина чергувалася з практичною, що дозволило закріпити отримані знання.

Відгук на проведення консультаційних семінарів від Торгового Дому «Сонячна долина»

Колектив співробітників «Сонячна долина» дякує спеціалістам «Абіс+» за проведене індивідуальне навчання з підсистем ціноутворення, виробничого обліку та бюджетування в системі «Управління виробничим підприємством для України». Дякуємо спеціалістам «Абіс+» за професійну організацію навчального процесу та уважне ставлення до слухачів курсів.

Впровадження Зарплата та управління персоналом - відгук про індивідуальне навчання по роботі від СП «Вітмарк-Україна»

Консультаційний матеріал було підготовлено з урахуванням умов і особливостей нашого підприємства, і ми із задоволенням відзначаємо високий рівень організації семінарів, а також професіоналізм і підготовленість консультанта Лаптєвої Юлії Олександрівни. Прийміть нашу щиру подяку та побажання подальших успіхів.

Відгук про пройдене навчання за курсом

В результаті пройденого навчання були здобуті навички роботи зі конфігурацією Бухгалтерія для України, які дозволять самостійно вести облік. Особливо хочеться відзначити високий професійний рівень викладача Берегового Кирила, його терпіння та оптимізм. Дякую вам.

Відгук про навчання за курсом Бухгалтерія для України

Викладання проходило в доступній формі, з докладними роз’ясненнями за основними розділами. Методичний матеріал детально розкриває основні етапи освоєння програми.

Відгук про навчання за курсом Бухгалтерія для України

Після впровадження «Бухгалтерія для України» виникла потреба у навчанні роботі в новій програмі. Курс дуже насичений. Дякуємо за детальний методичний матеріал та доступне навчання на практичних прикладах.

Відгук про навчання

Вибір на користь «Абіс+» обґрунтований гарною репутацією та позитивними відгуками знайомих.

Курс включає основні правила, що використовують програми, що дозволяють після закінчення курсу працювати з основними розділами та здійснювати типові операції, що використовуються у бухгалтерії.

Курс прочитано якісно та доступно.

Відгук про навчання за курсом «Використання прикладного рішення Бухгалтерія для України»

Необхідність навчання у навчальному центрі «Абіс+» пов’язана із потребою у детальному вивченні «Бухгалтерія для України». Курс змістовний та дуже насичений. Викладання доступне.

Відгук про навчання за курсом використання прикладного рішення «Бухгалтерія для України».

Вибір на користь навчального центру «Абіс+» ґрунтується на постійній співпраці з фахівцями цієї компанії. Викладач дуже доброзичливий і охоче дає відповіді навіть на дурні питання. Було приємно вчитися, дякую!

Відгук від слухача Навчального центру компанії «Абіс+»

У зв’язку з встановленням нової програми «Бухгалтерія» виникла потреба у навчанні. Ми чули про високий рівень знань фахівців, тому звернулися до Абіс+. Дякуємо викладачу за доступність викладу та терпіння у викладанні. Велике дякую!

Відгук від слухача Навчального центру компанії «Абіс+» за курсом «Введення в конфігурування в системі Основні об’єкти»

Курс дуже змістовний. Викладання хороше, якісне. Хороша послідовність — від простого до складного. Розуміння проблем слухачів.

Відкликання щодо навчання в програмному комплексі «ABIS-ISO» співробітників «Таврії В»

Компанія «Таврія» висловлює подяку фахівцям «Абіс» за глибокі знання та практичні навички, отримані в рамках даного курсу навчання. Рекомендуємо компанію «Абіс» як професійний і надійний партнер, що дійсно відповідає стандарту системи менеджменту ISO 9001.

Відгук про навчання роботі в програмному комплексі «ABIS-ISO» співробітників сільськогосподарського підприємства «Векка»

Знання та досвід, набуті у процесі навчання допоможуть співробітникам компанії «Векка» повноцінно впровадити та ефективно використати електронний документообіг та автоматизоване управління процесами системи менеджменту якості.

Відгук про індивідуальне навчання за підсистемою розрахунку заробітної плати в УПП від мережі супермаркетів «Таврія-В»

Колектив співробітників «Таврія-В» дякує спеціалістам «Абіс+» за проведене індивідуальне навчання з підсистеми розрахунку заробітної плати в Управління виробничим підприємством. Професійні знання, здобуті на курсах, допоможуть нашим співробітникам ефективно використати програмний комплекс «Управління виробничим підприємством».

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)