Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук компанії «Югспецбуд»

23.03.2007р. нами було закінчено навчання в Навчальному центрі «Абіс+» за сертифікованим курсом « Бухгалтерія для України» (30 годин). Викладач Олексієнко Людмила Леонтьєвна.

Необхідність навчання була викликана придбанням програми, яка, у свою чергу, спрощує ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Для нас було важливо швидко та якісно навчитися. Виходячи з цього, було обрано курс з вивчення даної програми в Навчальному центрі «Абіс+», який давно відомий співпрацею з іншими підприємствами, де доводилося працювати раніше.

В результаті пройденого навчання були отримані необхідні базові знання для роботи в системі, що дозволяє вирішувати поставлені завдання з автоматизації обліку на підприємстві.

Нам сподобалася методика викладання, заняття проводилися малокомплектною групою, тому завжди була можливість поставити викладачеві питання та отримати докладну відповідь. Про курс залишилися добрі враження. Велике спасибі компанії та особливо викладачеві — Людмилі. Сподіваємось на подальшу співпрацю в інформаційно-консультативному супроводі.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)