Відгуки щодо впроваджених рішень

25.02.2015 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія» у компанії ТОВ «НОВАТОР ІНТЕРНЕШНЛ»

Як результат ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Бухгалтерія», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

18.11.2014 Відгук про впровадження «Бухгалтерія для України» в Агрікола

Програмні продукти було обрано через поєднання готових рішень для автоматизації різних напрямів обліку з можливістю гнучкого налаштування конфігурацій під вимоги обліку на підприємстві.

26.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України»

Фахівці компанії «Абіс» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю і враховували особливості нашої компанії. Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійного партнера в галузі автоматизації діяльності.

20.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в Інституті післядипломної освіти фахівців морського та річкового транспорту

Як результат впровадження ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Управління торговим підприємством для України», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

07.08.2014 Автоматизація торгового центру «Середньофонтанський» на базі «Бухгалтерія для України»

Автоматизація ведення бухгалтерського обліку підвищила ефективність праці співробітників бухгалтерії, дала змогу швидко і точно отримувати й обробляти дані для складання звітності.

18.06.2014 Відгук про    впровадження програми «Управління торгівлею для України» у фірмі «Бургуджі»

В результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дозволяє контролювати, керувати та аналізувати роботу, вести облік товароматеріальних цінностей в єдиній базі з урахуванням великого обсягу даних, необмеженої кількості користувачів та ролей.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «ВКП Елемент»

Висловлюємо подяку фахівцям компанії «Абіс» за якісну роботу, професіоналізм та уважне ставлення до наших завдань.

27.02.2014 Отзыв о внедрении «Управління торговим підприємством для України» в строительную компанию «ПК Одесса»

Фахівці компанії «Абіс» якісно виконали роботи зі встановлення нової системи і перенесення довідників з поточної облікової системи.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Бриг Трейд»

Впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» дозволило підвищити ефективність повсякденної роботи, дозволило зробити облік прозорішим, а підготовку звітності легшим.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Транссервіс Інтернешнл»

Вибір програмного забезпечення було зроблено на користь «Управління торговим підприємством для України», яке у своєму функціоналі охоплює вирішення всіх необхідних для нас завдань автоматизованого обліку.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)