Відгуки щодо впроваджених рішень

07.08.2014 Автоматизація торгового центру «Середньофонтанський» на базі «Бухгалтерія для України»

Автоматизація ведення бухгалтерського обліку підвищила ефективність праці співробітників бухгалтерії, дала змогу швидко і точно отримувати й обробляти дані для складання звітності.

25.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торгівлею для України» в  салон квіткової моди «TESS»

СПД Тесля — Салон квіткової моди «TESS» висловлює подяку колективу компанії «Абіс» за кваліфіковане впровадження ліцензійного програмного продукту «Управління торгівлею для України».

25.02.2014 Впровадження «Управління торгівлею для України» та «Бухгалтерія 8 для України» для автоматизації торговельного підприємства- ТОВ «Купертіно»

В результаті впровадження програмних продуктів «Бухгалтерія 8 для України» та «Управління торгівлею для України» ми отримали систему, яка дозволяє ефективно автоматизувати різноманітний спектр завдань у єдиній інформаційній базі

05.02.2014 Відгук про   впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в компанії ТОВ «Роял Стіл»

Впровадження відбулося успішно, у заплановані терміни. В результаті, головна мета — економія часу працівників та прозорість обліку було досягнуто. З продуктом «Бухгалтерія для України» ми отримали саме ту функціональність та перспективу розвитку, яка потрібна нашій компанії.

29.07.2011 Відгук про   впровадження програмного продукту «Управління торгівлею для України»

Завдяки нововведенням підвищилася керованість бізнесу, оперативність отримання інформації про продажі, взаємодія між роздрібними точками та складом стала більш ефективною, знизилося значення людського чинника.

06.07.2011 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в компанії «Лана Трейдинг»

В результаті впровадження в нашій компанії були автоматизовані всі необхідні аспекти обліку, зменшився вплив людського фактора.

16.04.2009 Відгук Одеського Торгового Дому «Сонячна долина»

У результаті проєкту автоматизації ми можемо самостійно вести облік у програмах «Управління виробничим підприємством для України» та «CRM ПРОФ для України», здійснювати контроль діяльності та отримувати необхідну аналітичну звітність. Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємося на продовження співпраці!

28.11.2008 Відгук про індивідуальне навчання за підсистемою розрахунку заробітної плати в УПП від мережі супермаркетів «Таврія-В»

Колектив співробітників «Таврія-В» дякує спеціалістам «Абіс+» за проведене індивідуальне навчання з підсистеми розрахунку заробітної плати в Управління виробничим підприємством. Професійні знання, здобуті на курсах, допоможуть нашим співробітникам ефективно використати програмний комплекс «Управління виробничим підприємством».

21.11.2008 Відгук ТОВ «Автомобільний дім»

Усі роботи були виконані якісно та в обумовлені терміни. Вважаємо автоматизовану систему повністю готової до експлуатації. Робота Ваших спеціалістів нас влаштувала.

26.08.2008 Про впровадження програмного комплексу

В результаті впровадження інформаційної системи на базі програмних продуктів «Управління виробничим підприємством» та «Управління торгівлею» ми можемо самостійно вести облік, швидко та ефективно отримувати звітність.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)