Відгуки щодо впроваджених рішень

20.10.2010 Відкликання щодо навчання в програмному комплексі «ABIS-ISO» співробітників «Таврії В»

Компанія «Таврія» висловлює подяку фахівцям «Абіс» за глибокі знання та практичні навички, отримані в рамках даного курсу навчання. Рекомендуємо компанію «Абіс» як професійний і надійний партнер, що дійсно відповідає стандарту системи менеджменту ISO 9001.

08.10.2010 Відгук про навчання роботі в програмному комплексі «ABIS-ISO» співробітників сільськогосподарського підприємства «Векка»

Знання та досвід, набуті у процесі навчання допоможуть співробітникам компанії «Векка» повноцінно впровадити та ефективно використати електронний документообіг та автоматизоване управління процесами системи менеджменту якості.

18.04.2009 Відгук від слухача Навчального центру компанії «Абіс+»

У зв’язку з встановленням нової програми «Бухгалтерія» виникла потреба у навчанні. Ми чули про високий рівень знань фахівців, тому звернулися до Абіс+. Дякуємо викладачу за доступність викладу та терпіння у викладанні. Велике дякую!

08.04.2009 Відгук від слухача Навчального центру компанії «Абіс+» за курсом «Введення в конфігурування в системі Основні об’єкти»

Курс дуже змістовний. Викладання хороше, якісне. Хороша послідовність — від простого до складного. Розуміння проблем слухачів.

18.03.2009 Відгук від слухача Навчального центру компанії «Абіс+»

Ми запровадили програму «Бухгалтерія для України» та у зв’язку з цим виникла потреба у навчанні роботі з програмою. Інтернетом і від партнерів дізналася про «Абіс+». Хочу відзначити хороший метод викладання, доступність та зрозумілість викладу матеріалу.

17.02.2009 Відгук про навчання за курсом використання прикладного рішення «Бухгалтерія для України».

Вибір на користь навчального центру «Абіс+» ґрунтується на постійній співпраці з фахівцями цієї компанії. Викладач дуже доброзичливий і охоче дає відповіді навіть на дурні питання. Було приємно вчитися, дякую!

17.02.2009 Відгук про навчання за курсом «Використання прикладного рішення Бухгалтерія для України»

Необхідність навчання у навчальному центрі «Абіс+» пов’язана із потребою у детальному вивченні «Бухгалтерія для України». Курс змістовний та дуже насичений. Викладання доступне.

06.02.2009 Відгук про навчання

Вибір на користь «Абіс+» обґрунтований гарною репутацією та позитивними відгуками знайомих.

Курс включає основні правила, що використовують програми, що дозволяють після закінчення курсу працювати з основними розділами та здійснювати типові операції, що використовуються у бухгалтерії.

Курс прочитано якісно та доступно.

06.02.2009 Відгук про навчання за курсом Бухгалтерія для України

Після впровадження «Бухгалтерія для України» виникла потреба у навчанні роботі в новій програмі. Курс дуже насичений. Дякуємо за детальний методичний матеріал та доступне навчання на практичних прикладах.

06.02.2009 Відгук про навчання за курсом Бухгалтерія для України

Викладання проходило в доступній формі, з докладними роз’ясненнями за основними розділами. Методичний матеріал детально розкриває основні етапи освоєння програми.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)