Відгуки щодо впроваджених рішень

25.02.2015 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія» у компанії ТОВ «НОВАТОР ІНТЕРНЕШНЛ»

Як результат ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Бухгалтерія», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

18.11.2014 Відгук про впровадження «Бухгалтерія для України» в Агрікола

Програмні продукти було обрано через поєднання готових рішень для автоматизації різних напрямів обліку з можливістю гнучкого налаштування конфігурацій під вимоги обліку на підприємстві.

07.08.2014 Автоматизація торгового центру «Середньофонтанський» на базі «Бухгалтерія для України»

Автоматизація ведення бухгалтерського обліку підвищила ефективність праці співробітників бухгалтерії, дала змогу швидко і точно отримувати й обробляти дані для складання звітності.

25.02.2014 Впровадження «Управління торгівлею для України» та «Бухгалтерія 8 для України» для автоматизації торговельного підприємства- ТОВ «Купертіно»

В результаті впровадження програмних продуктів «Бухгалтерія 8 для України» та «Управління торгівлею для України» ми отримали систему, яка дозволяє ефективно автоматизувати різноманітний спектр завдань у єдиній інформаційній базі

25.02.2014 Відгук про   впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в компанії «М.А.К. Транспорт ЛТД»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг і величезним досвідом роботи на ринку, так само на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією ми успішно працювали раніше, оскільки використовували систему обліку попередньої версії.

25.02.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в ТОВ «Котекна Україна Лімітед»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг та величезним досвідом роботи на ринку, так само на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією ми успішно працювали раніше, коли використовували систему обліку на платформі попередніх версій.

05.02.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» у «Тірас-2012»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг та величезним досвідом роботи на ринку, також на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією успішно співпрацюють наші колеги.

05.02.2014 Відгук про   впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в компанії ТОВ «Роял Стіл»

Впровадження відбулося успішно, у заплановані терміни. В результаті, головна мета — економія часу працівників та прозорість обліку було досягнуто. З продуктом «Бухгалтерія для України» ми отримали саме ту функціональність та перспективу розвитку, яка потрібна нашій компанії.

16.10.2013 Впровадження програмного комплексу «Бухгалтерія для України» в JOO «Анна-Марія»

Як партнер для впровадження інформаційної системи було запрошено компанію «Абіс+», яка спеціалізується на впровадженні рішень та має широкий штат кваліфікованих фахівців.

30.07.2012 Відгук про впровадження регламентованого та бухгалтерського обліку в компанії Вінфорт

Усі роботи були виконані якісно та в обумовлені терміни. Робота спеціалістів «Абіс» нас влаштувала.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)