Відгуки щодо впроваджених рішень

25.02.2014 Відгук про   впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в компанії «М.А.К. Транспорт ЛТД»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг і величезним досвідом роботи на ринку, так само на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією ми успішно працювали раніше, оскільки використовували систему обліку попередньої версії.

25.02.2014 Відгук про  впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в  компанії ТОВ «Транссервіс Інтеренешнл»

Вибір програмного забезпечення було зроблено на користь «Управління торговим підприємством для України», яке у своєму функціоналі охоплює вирішення всіх необхідних для нас завдань автоматизованого обліку.

01.12.2008 Рекомендаційний лист «Одеський морський торговельний порт»

Фахівці компанії «Абіс» надають послуги із супроводу нашої інформаційної системи. Ми висловлюємо подяку фахівцям «Абіс» за компетентність, розуміння та вирішення наших завдань. Сподіваємось на продовження співпраці.

26.10.2008 Відгук компанії «Варрант»

У результаті ми маємо змогу самостійно та повноцінно вести облік у «Бухгалтерія для України», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність. Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємося на продовження співпраці.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)