Відгуки щодо впроваджених рішень

25.02.2014 Відгук про проект комплексної автоматизації в компанії «Адепт-Комплект»

Перехід на роботу в єдиній інформаційній базі дав змогу якісно змінити взаємодію різних відділів підприємства, а застосування механізму обмеження прав доступу дало змогу чітко розмежовувати та визначити зони відповідальності користувачів системи.

05.02.2014 Відгук ТОВ «Іст Грейнс» про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством»

Висловлюємо подяку компанії «Абіс+» за якісно виконану роботу, успішне подолання всіх труднощів у процесі впровадження, а зокрема керівнику проекту А. Брайловському. Сподіваємося на подальшу співпрацю. І рекомендуємо як надійного партнера.

05.07.2011 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством» на підприємстві ТОВ «Бетон ОТГМ»

Всі роботи були виконані якісно і в обумовлені терміни. Робота фахівців компанії «Абіс+» нас повністю влаштувала, дякуємо за співпрацю і рекомендуємо як надійного партнера.

08.10.2010 Відгук фармацевтичної фабрики «Віола»

За проектом комплексної автоматизації на базі рішення «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ»

16.04.2009 Відгук Одеського Торгового Дому «Сонячна долина»

У результаті проєкту автоматизації ми можемо самостійно вести облік у програмах «Управління виробничим підприємством для України» та «CRM ПРОФ для України», здійснювати контроль діяльності та отримувати необхідну аналітичну звітність. Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємося на продовження співпраці!

02.09.2008 Відгук ВАТ «ЛУКОЙЛ Одеський НПЗ»

Нова система дала змогу об’єднати в єдиному інформаційному просторі оперативний, бухгалтерський і податковий облік, облік кадрів і розрахунок заробітної плати. У результаті підприємство може самостійно вести облік у програмі «Управління виробничим підприємством», швидко й ефективно отримувати необхідну звітність.

26.08.2008 Про впровадження програмного комплексу

В результаті впровадження інформаційної системи на базі програмних продуктів «Управління виробничим підприємством» та «Управління торгівлею» ми можемо самостійно вести облік, швидко та ефективно отримувати звітність.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)