Відгуки щодо впроваджених рішень

15.03.2017 Відгук про використання програмного продукту

З програмою «.Документообіг КОРП» працювати легко та комфортно, роботою партнера компанії «Абіс» дуже задоволені.

18.02.2015 Впровадження ПП «Управління торгівлею для України» для Тесла Лайт

Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійного партнера в галузі автоматизації діяльності.

26.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України»

Фахівці компанії «Абіс» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю і враховували особливості нашої компанії. Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійного партнера в галузі автоматизації діяльності.

20.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в Інституті післядипломної освіти фахівців морського та річкового транспорту

Як результат впровадження ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Управління торговим підприємством для України», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

18.06.2014 Відгук про    впровадження програми «Управління торгівлею для України» у фірмі «Бургуджі»

В результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дозволяє контролювати, керувати та аналізувати роботу, вести облік товароматеріальних цінностей в єдиній базі з урахуванням великого обсягу даних, необмеженої кількості користувачів та ролей.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «ВКП Елемент»

Висловлюємо подяку фахівцям компанії «Абіс» за якісну роботу, професіоналізм та уважне ставлення до наших завдань.

27.02.2014 Отзыв о внедрении «Управління торговим підприємством для України» в строительную компанию «ПК Одесса»

Фахівці компанії «Абіс» якісно виконали роботи зі встановлення нової системи і перенесення довідників з поточної облікової системи.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Бриг Трейд»

Впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» дозволило підвищити ефективність повсякденної роботи, дозволило зробити облік прозорішим, а підготовку звітності легшим.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Транссервіс Інтернешнл»

Вибір програмного забезпечення було зроблено на користь «Управління торговим підприємством для України», яке у своєму функціоналі охоплює вирішення всіх необхідних для нас завдань автоматизованого обліку.

25.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торгівлею для України» в  салон квіткової моди «TESS»

СПД Тесля — Салон квіткової моди «TESS» висловлює подяку колективу компанії «Абіс» за кваліфіковане впровадження ліцензійного програмного продукту «Управління торгівлею для України».

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)