Відгуки щодо впроваджених рішень

Відкликання щодо навчання в програмному комплексі «ABIS-ISO» співробітників «Таврії В»

Компанія «Тарвія» є найбільшою на сьогоднішній день мережею роздрібної торгівлі України та об’єднує тридцять торгових центрів на території Одеси, Білгород-Дністровська, Іллічівська, Ізмаїла, Миколаєва, Хмельницького, Харкова. Компанія «Тарвія» постійно дбає про професійне зростання своїх співробітників, розробляючи спеціальні програми навчання персоналу та тренінги на базі власного навчального центру.

У жовтні 2010 року було проведено навчання на курсі "Використання програмного комплексу «ABIS-ISO» для фахівців компанії «Таврія В»: керівний склад компанії та навчального центру, IT-фахівці.

Навчання проводила заступник директора з системи якості компанії «Абіс+» Камишева Наталія Анатоліївна.

Мета навчання — придбання знань та навичок роботи в системі електронного документообігу та підсистеми «Навчання персоналу» програмного комплексу «ABIS-ISO».

Курс навчання складався із трьох блоків:

  • Використання підсистеми «Документообіг та Бізнес-процеси» програмного комплексу «ABIS-ISO»
  • Використання підсистеми «Навчання персоналу» програмного комплексу «ABIS-ISO»
  • Адміністрація програмного комплексу «ABIS-ISO»

В результаті проекту компанія «Таврія» стала першим вітчизняним підприємством у галузі, яка використовує всі переваги документообігу, а саме:

  • безпечний доступ до документів з гнучким налаштуванням прав доступу за ролями та користувачами;
  • контроль завдань та термінів виконання доручень дало можливість ТОП-менеджменту контролювати виконавську дисципліну;
  • оперативний доступ до єдиного по всій компанії сховища документів з можливістю версійного контролю зі зручною та гнучкою пошуковою системою;
  • колективна робота користувачів з можливостями узгодження, контролю та затвердження документів;
  • механізми автоматизації роботи навчального центру компанії «Таврія»: від планування навчання до обліку атестацій співробітників компанії;
  • використання системи як в рамках локальної мережі, так і через веб-браузер.

Компанія «Таврія В» висловлює подяку фахівцям «Абіс+» за глибокі знання та практичні навички, отримані в рамках даного курсу навчання. Рекомендуємо компанію «Абіс+» як професійний і надійний партнер, що дійсно відповідає стандарту системи менеджменту ISO 9001.

20 жовтня 2010
Левадний В’ячеслав Григорович
провідний спеціаліст відділу АСУ
мережа супермаркетів «Таврія В»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)