Відгуки щодо впроваджених рішень

27.02.2014 Отзыв о внедрении «Управління торговим підприємством для України» в строительную компанию «ПК Одесса»

Фахівці компанії «Абіс» якісно виконали роботи зі встановлення нової системи і перенесення довідників з поточної облікової системи.

05.02.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» у «Тірас-2012»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг та величезним досвідом роботи на ринку, також на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією успішно співпрацюють наші колеги.

08.11.2011 Відгук про впровадження проекту автоматизації оперативного обліку в компанії «ЕСТА Холдинг»

Компанія «ЕСТА Холдинг» висловлює свою подяку проектній команді «Абіс», яка допомогла нам досягти необхідних результатів.

09.12.2008 Рекомендаційний лист від МПП «Базальт»

Ми дякуємо високопрофесійному колективу співробітників компанії «Абіс», з якою ми працюємо зараз і плануємо працювати і в майбутньому. Рекомендуємо як партнер з автоматизації.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)