Відгуки щодо впроваджених рішень

15.03.2017 Відгук про використання програмного продукту

З програмою «.Документообіг КОРП» працювати легко та комфортно, роботою партнера компанії «Абіс» дуже задоволені.

26.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України»

Фахівці компанії «Абіс» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю і враховували особливості нашої компанії. Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійного партнера в галузі автоматизації діяльності.

20.10.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в Інституті післядипломної освіти фахівців морського та річкового транспорту

Як результат впровадження ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Управління торговим підприємством для України», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «ВКП Елемент»

Висловлюємо подяку фахівцям компанії «Абіс» за якісну роботу, професіоналізм та уважне ставлення до наших завдань.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Бриг Трейд»

Впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» дозволило підвищити ефективність повсякденної роботи, дозволило зробити облік прозорішим, а підготовку звітності легшим.

27.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торговим підприємством для України» в  ТОВ «Транссервіс Інтернешнл»

Вибір програмного забезпечення було зроблено на користь «Управління торговим підприємством для України», яке у своєму функціоналі охоплює вирішення всіх необхідних для нас завдань автоматизованого обліку.

25.02.2014 Відгук про  впровадження «Управління торгівлею для України» в  салон квіткової моди «TESS»

СПД Тесля — Салон квіткової моди «TESS» висловлює подяку колективу компанії «Абіс» за кваліфіковане впровадження ліцензійного програмного продукту «Управління торгівлею для України».

25.02.2014 Відгук про   впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в компанії «М.А.К. Транспорт ЛТД»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг і величезним досвідом роботи на ринку, так само на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією ми успішно працювали раніше, оскільки використовували систему обліку попередньої версії.

25.02.2014 Відгук про  впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в  компанії ТОВ «Транссервіс Інтеренешнл»

Вибір програмного забезпечення було зроблено на користь «Управління торговим підприємством для України», яке у своєму функціоналі охоплює вирішення всіх необхідних для нас завдань автоматизованого обліку.

25.02.2014 Відгук про впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України» в ТОВ «Котекна Україна Лімітед»

На роль партнера з автоматизації ми вибрали компанію «Абіс+», з високою якістю послуг та величезним досвідом роботи на ринку, так само на вибір постачальника послуг вплинув той фактор, що з цією компанією ми успішно працювали раніше, коли використовували систему обліку на платформі попередніх версій.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)