Відгуки щодо впроваджених рішень

25.02.2014 Відгук про проект комплексної автоматизації в компанії «Адепт-Комплект»

Перехід на роботу в єдиній інформаційній базі дав змогу якісно змінити взаємодію різних відділів підприємства, а застосування механізму обмеження прав доступу дало змогу чітко розмежовувати та визначити зони відповідальності користувачів системи.

05.02.2014 Відгук ТОВ «Іст Грейнс» про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством»

Висловлюємо подяку компанії «Абіс+» за якісно виконану роботу, успішне подолання всіх труднощів у процесі впровадження, а зокрема керівнику проекту А. Брайловському. Сподіваємося на подальшу співпрацю. І рекомендуємо як надійного партнера.

30.07.2012 Відгук про впровадження регламентованого та бухгалтерського обліку в компанії Вінфорт

Усі роботи були виконані якісно та в обумовлені терміни. Робота спеціалістів «Абіс» нас влаштувала.

08.11.2011 Відгук про впровадження проекту автоматизації оперативного обліку в компанії «ЕСТА Холдинг»

Компанія «ЕСТА Холдинг» висловлює свою подяку проектній команді «Абіс», яка допомогла нам досягти необхідних результатів.

20.10.2011 Відгук про впровадження програмних продуктів «Управління торгівлею для України», «CRM для України» в компанії «ПЛАСКЕ»

У результаті проєкту ми отримали можливість більш ефективно управляти клієнтською базою завдяки зберіганню докладної інформації про кожного клієнта і контактну особу, швидкому введенню і доступу до інформації.

15.09.2011 Відгук про  проект IT-аудиту в  компанії «Олді»

Хотілося б відзначити вищий ступінь професіоналізму при написанні документа, глибину опрацювання матеріалу та чітке формулювання завдань щодо розвитку системи.

Компанія ТСД «ОЛДІ» висловлює подяку фахівцям «Абіс» за професійний підхід до роботи, надійність та компетентність.

05.07.2011 Відгук про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством» на підприємстві ТОВ «Бетон ОТГМ»

Всі роботи були виконані якісно і в обумовлені терміни. Робота фахівців компанії «Абіс+» нас повністю влаштувала, дякуємо за співпрацю і рекомендуємо як надійного партнера.

25.10.2010 Відгук компанії «КІНГ КОМПАНІ»

Автоматизація системи оперативного обліку для компанії «КІНГ КОМПАНІ» на базі програмного продукту «АЛЬФА-АВТО»

18.10.2010 Відгук компанії «Red Mountain Ukraine»

За рахунок автоматизації рутинних облікових завдань у співробітників компанії з’явилося більше часу на якісну аналітичну роботу, що, безумовно, є більш ефективним для бізнесу компанії, ніж виконання елементарних щоденних трудомістких завдань щодо даних.

08.10.2010 Відгук фармацевтичної фабрики «Віола»

За проектом комплексної автоматизації на базі рішення «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)