Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук компанії «Red Mountain Ukraine»

Українське представництво компанії Red Mountain Energy Corporation висловлює подяку компанії «Абіс+» за виконану роботу з впровадження програмного продукту «Бухгалтерія для України».

Будучи великою корпорацією, що об’єднує групу проектно-інжинірингових і виробничих компаній США та представляє інтереси низки світових виробників високотехнологічного промислового обладнання, одним з основних завдань ми бачимо інтеграцію сучасних світових технологій, просування інновацій у промисловий сектор країн, що активно розвиваються, в тому числі й України. /p>

З серпня 2006 року в українському офісі компанії успішно використовувався програмний продукт "Бухгалтерія " попередніх версій. За наявності всіх плюсів та налагодженої роботи, у якийсь момент стало зрозуміло, що дана версія не може реалізовувати всі необхідні функції та почався пошук рішення, за допомогою якого можна було б організувати облік з погляду проектного підходу.

Вибираючи підрядника для виконання замовлення та розглянувши кілька варіантів, було прийнято рішення співпрацювати з компанією «Абіс+», яка зарекомендувала себе як надійного партнера з багаторічним успішним досвідом роботи в даній сфері. Уважне ставлення до замовника, швидке реагування на запити та високий професіоналізм у вирішенні питань, які виникають, ще раз переконали в правильності вибору.

На початку проекту було позначено 2 основні завдання:

  • У зв’язку зі зміною вимог до ведення управлінського обліку всередині компанії та оформленням більшості процесів за проектною схемою виникла потреба у відстеженні витрат та прибутку на проектних рівнях.
  • Також виявлено необхідність вивантаження даних та відображення їх у плані рахунків міжнародної звітності (GAAP).

Для вирішення поставлених завдань було запропоновано програмний продукт «Бухгалтерія для України». Він гарантує відображення господарських операцій у бухгалтерському обліку та дозволяє внести необхідні зміни для внесення додаткового розрізу аналітики — «проект».

Особливість проекту полягала у створенні настроюваного механізму вивантаження даних у файл заданого формату для подальшої трансляції в управлінську базу. Це дозволило на порядок скоротити час на підготовку звітності до головної компанії, що знаходиться в США. В результаті роботи організовано бухгалтерський облік, який ведеться з необхідною деталізацією за проектами. Налаштовано механізм трансляції бухгалтерських даних до файлу встановленого формату. Механізм трансляції даних має гнучке налаштування, яке можна виконувати в режимі користувача, коригуючи при необхідності.

За рахунок автоматизації рутинних облікових завдань у співробітників компанії з’явилося більше часу на якісну аналітичну роботу, що, безумовно, ефективніше для бізнесу компанії, ніж виконання елементарних трудомістких щоденних завдань зі зведення даних.

Дякуємо колективу компанії «Абіс+» та керівника проекту, Савінську Олену, за професіоналізм, виявлений у процесі виконання проекту!

18 жовтня 2010 року

Крижанівська С.М.
фінансовий директор
Red Mountain Ukraine

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)