Відгуки щодо впроваджених рішень

25.10.2010 Відгук компанії «КІНГ КОМПАНІ»

Автоматизація системи оперативного обліку для компанії «КІНГ КОМПАНІ» на базі програмного продукту «АЛЬФА-АВТО»

01.01.2009 Відгук дилерського центру «Віннер-мотор-спорт»

Ми високо оцінюємо роботу фахівців компанії «Абіс», які змогли впровадити ефективну систему обліку в стислі терміни. Ми раді відзначити, що фахівці «Абіс» підходили до виконання робіт не формально, а з огляду на індивідуальні особливості та виявляючи реальні проблеми нашої компанії.

25.12.2008 Відгук від автосалону «Італ-Авто»

Ми висловлюємо вдячність фахівцям компанії «Абіс» за грамотно виконану роботу зі створення інформаційної системи, надання консультацій на хорошому професійному рівні та високу якість обслуговування. Хочеться відзначити уважне ставлення фахівців до користувачів і доступність викладу методики роботи з програмами.

13.02.2007 Відгук станції техобслуговування вантажних автомобілів «Запчастина-сервіс»

Для нашої компанії співробітники «Абіс» провели курс навчання по роботі з програмою з нашим колективом, надають консультаційні послуги віддалено. Дякуємо за співпрацю.

01.06.2006 Відгук компанії «СтопТранзит»

Мережа магазинів «СтопТранзит» висловлює подяку компанії «Абіс» за взаємну співпрацю, кваліфіковану допомогу, підтримку у вирішенні поставлених завдань. У результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дає змогу контролювати, управляти й аналізувати роботу мережі магазинів…

10.02.2006 Відгук АТ

На сьогоднішній день ми впевнені, що не помилилися у виборі продукту «Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини ред 3 для України» і у виборі компанії Абіс, як партнера, що допоміг нам впровадити цей продукт, і також надалі підтримуватимемо нашу взаємовигідну співпрацю.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)