Відгуки щодо проектних впроваджень

Про впровадження програмного комплексу

В результаті впровадження інформаційної системи на базі програмних продуктів «Управління виробничим підприємством» та «Управління торгівлею» ми можемо самостійно вести облік, швидко та ефективно отримувати звітність.

Відгук Одеського Торгового Дому «Сонячна долина»

У результаті проєкту автоматизації ми можемо самостійно вести облік у програмах «Управління виробничим підприємством для України» та «CRM ПРОФ для України», здійснювати контроль діяльності та отримувати необхідну аналітичну звітність. Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємося на продовження співпраці!

Відгук про кабельний завод «Тумен».

Внаслідок співпраці з «Абіс+» ми можемо повноцінно вести облік у програмі «Управління торгівлею для України». Особливо хочеться відзначити широкі можливості системи з побудови звітності, кваліфікацію та досвід співробітників компанії «Абіс+», що дозволило впровадити програму швидко та ефективно.

Відгук ВАТ «ЛУКОЙЛ Одеський НПЗ»

Нова система дала змогу об’єднати в єдиному інформаційному просторі оперативний, бухгалтерський і податковий облік, облік кадрів і розрахунок заробітної плати. У результаті підприємство може самостійно вести облік у програмі «Управління виробничим підприємством», швидко й ефективно отримувати необхідну звітність.

Відгук компанії «Red Mountain Ukraine»

За рахунок автоматизації рутинних облікових завдань у співробітників компанії з’явилося більше часу на якісну аналітичну роботу, що, безумовно, є більш ефективним для бізнесу компанії, ніж виконання елементарних щоденних трудомістких завдань щодо даних.

Відгук компанії «КІНГ КОМПАНІ»

Автоматизація системи оперативного обліку для компанії «КІНГ КОМПАНІ» на базі програмного продукту «АЛЬФА-АВТО»

Відгук фармацевтичної фабрики «Віола»

За проектом комплексної автоматизації на базі рішення «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ»

Відгук про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством» на підприємстві ТОВ «Бетон ОТГМ»

Всі роботи були виконані якісно і в обумовлені терміни. Робота фахівців компанії «Абіс+» нас повністю влаштувала, дякуємо за співпрацю і рекомендуємо як надійного партнера.

Відгук про впровадження проекту автоматизації оперативного обліку в компанії «ЕСТА Холдинг»

Компанія «ЕСТА Холдинг» висловлює свою подяку проектній команді «Абіс», яка допомогла нам досягти необхідних результатів.

Відгук про впровадження програмних продуктів «Управління торгівлею для України», «CRM для України» в компанії «ПЛАСКЕ»

У результаті проєкту ми отримали можливість більш ефективно управляти клієнтською базою завдяки зберіганню докладної інформації про кожного клієнта і контактну особу, швидкому введенню і доступу до інформації.

Відгук про впровадження регламентованого та бухгалтерського обліку в компанії Вінфорт

Усі роботи були виконані якісно та в обумовлені терміни. Робота спеціалістів «Абіс» нас влаштувала.

Відгук про  проект IT-аудиту в  компанії «Олді»

Хотілося б відзначити вищий ступінь професіоналізму при написанні документа, глибину опрацювання матеріалу та чітке формулювання завдань щодо розвитку системи.

Компанія ТСД «ОЛДІ» висловлює подяку фахівцям «Абіс» за професійний підхід до роботи, надійність та компетентність.

Відгук ТОВ «Іст Грейнс» про впровадження програмного продукту «Управління виробничим підприємством»

Висловлюємо подяку компанії «Абіс+» за якісно виконану роботу, успішне подолання всіх труднощів у процесі впровадження, а зокрема керівнику проекту А. Брайловському. Сподіваємося на подальшу співпрацю. І рекомендуємо як надійного партнера.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)