Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук компанії «КІНГ КОМПАНІ»

Про проект автоматизації системи оперативного обліку на базі програмного продукту «АЛЬФА-АВТО»

«КІНГ КОМПАНІ» — спеціалізований супермаркет автотоварів, що пропонує повний спектр автомобільного обслуговування. Відкрившись у вересні 2010 року, наш супермаркет є одним із найбільших, що представляють автомобільні аксесуари на території України.

На момент відкриття нам необхідно було впровадити систему автоматизації обліку. Складність була в тому, що відкриваючи нове підприємство, ми не мали досвіду в автоматизації, а виконати проект потрібно було в рекордно короткі терміни. Вибираючи підрядника, ми прислухалися до рекомендацій партнерів і звернулися до компанії «Абіс», яка має багаторічний досвід успішної роботи в даній сфері. За час співпраці неодноразово переконувалися у правильності свого рішення.

Метою впроваджуваної системи автоматизованого обліку було підвищення ефективності управління компанією за рахунок оперативного обліку та контролю процесів, що здійснюються. Ми поставили завдання автоматизувати наступні робочі місця: торговельний зал, касир, склад торгового залу, адміністрація, сервіс (СТО).
  • Особливість проекту полягала в необхідності інтеграції системи автоматизованого обліку, що впроваджується, з торговим обладнанням (фіскальні реєстратори, сканери, принтери штрих-кодів).
  • Також було заявлено потребу в налагодженні зв’язку облікової системи з базою даних TechDoc, реалізації оперативного пошуку та можливості оновлення даних з бази.
  • Було поставлено завдання імпортування початкових даних у систему з розрізнених каталогів (файли Exel, txt, pdf) та забезпечення обміну даними з оперативної облікової системи «Альфа-Авто» з бухгалтерською системою «Бухгалтерія».

В результаті, всі потреби та завдання, як поставлені менеджером проекту з нашого боку Миколою Хаурдіновим перед проектом, так і які виникли в ході впровадження, були реалізовані в повному обсязі і точно вчасно. Всі співробітники нашої компанії навчені та впевнено користуються функціоналом системи. Запуск здійснено у встановлені терміни.

  • Впровадження системи оперативного обліку «Альфа-Авто» дозволило адміністрації компанії «КІНГ КОМПАНІ» отримувати необхідні для аналізу дані (обсяги продажів, стан взаєморозрахунків, фінансові результати та іншу управлінську інформацію).
  • Реалізований механізм експорту даних у конфігурацію «Бухгалтерія» позбавив необхідності повторного введення даних для отримання бухгалтерської та податкової звітності.
  • Оптимізацію роботи менеджерів торгового залу та касирів досягнуто завдяки наданню їм оперативного доступу до всіх необхідних даних (залишки товару, прайсові ціни тощо). Для менеджерів із закупівель було спрощено процедуру планування замовлень.

Від імені компанії «КІНГ КОМПАНІ» висловлюємо подяку колективу компанії «Абіс+» за високий професіоналізм, виявлений під час реалізації проекту, оперативність при виявленні проблем та їх вирішенні.

25 жовтня 2010 року

Чеховський Ст Б.
директор
«КІНГ КОМПАНІ»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)