Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук компанії «Лукойл Технолоджі Сервісіз Україна».

Троє співробітників нашого підприємства пройшли навчання у Навчальному центрі «Абіс+» за сертифікованим курсом "Введення в конфігурування в системі «Основні об’єкти».

Необхідність навчання викликана придбанням програми Бухгалтерія для України. Для нас було важливо отримати практичні навички роботи/конфігурування, швидко та якісно навчитися. Виходячи з цього ми вибрали сертифікований курс з вивчення конфігурації/програмування в Навчальному Центрі «Абіс+», відомому за позитивними відгуками, крім того мали позитивний досвід співпраці в минулому.

В результаті пройденого навчання було отримано необхідні базові знання щодо конфігурування в системі, навички роботи в системі, які дозволять самостійно вести розробку прикладних рішень, вирішувати поставлені завдання з автоматизації обліку на підприємстві.

Необхідно відзначити хорошу підготовку викладацького складу, а також методику викладання, в якій теоретична частина чергувалася з практичною, що дозволило закріпити отримані знання. Наочними і доступними є методичні посібники, що використовуються в ході навчання.

Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємось на продовження співпраці.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)