Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук Одеського Торгового Дому «Сонячна долина»

Компанія «Абіс» успішно виконала етап впровадження оперативного обліку на основі програмного комплексу «Управління виробничим підприємством» та « CRM ПРОФ» на підприємстві Одеський торговий дім «Сонячна долина».

Загалом автоматизовано 40 робочих місць.

Необхідність впровадження комплексу «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ» була викликана розвитком компанії та бажанням удосконалити поточний рівень автоматизації обліку.

Для нас було важливо вести повніший облік і краще контролювати діяльність підприємства. Виходячи з цього, ми вибрали сучасну, масштабовану платформу та комплексне рішення «Управління виробничим підприємством», з перспективою побудови єдиного інформаційного простору із заводами-виробниками.

Як компанія, здатна виконати впровадження, була обрана компанія «Абіс+». У процесі переговорів фахівцями «Абіс», з урахуванням потреби в розширених можливостях обліку взаємовідносин з контрагентами була запропонована інтеграція з рішенням «CRM ПРОФ», локалізатором якої вона і є.

При впровадженні було успішно завершено такі етапи:

 • розроблено технічне завдання;
 • програма встановлена на необхідній кількості робочих місць;
 • проведено навчання співробітників роботі з підсистемами оперативного, бухгалтерського та податкового обліку;
 • зроблено роботи з налаштування програмного комплексу згідно специфіки нашого підприємства;
 • здійснено перенесення даних із старої інформаційної системи;
 • реалізовано автоматизований обмін даними з існуючою системою обліку;
 • здійснено підключення до системи Клієнт-Банк;
 • надано допомогу у налаштуванні параметрів системи та налаштуванні роботи системи з урахуванням розподіленої роздрібної мережі магазинів;
 • здійснено підключення торговельного обладнання;
 • реалізовано механізм складання маршрутних листів для розвезення продукції та покупних товарів клієнтам;
 • надано допомогу в оптимізації процесів виписки документів для можливості забезпечення великої кількості замовлень, що відвантажуються в основному наступного дня.

Впровадження виконано за активної участі служби ІТ підприємства.

В результаті ми можемо самостійно вести облік у програмах «Управління виробничим підприємством» та «CRM ПРОФ», здійснювати контроль діяльності та отримувати необхідну аналітичну звітність.

Наразі система успішно супроводжується службою ІТ підприємства.

У процесі експлуатації системи виникла необхідність у проведенні індивідуального навчання з підсистем ціноутворення, виробничого обліку та бюджетування, починаючи від введення даних та отримання різноманітних звітів, закінчуючи можливістю використання спеціалізованих обробок та детальним аналізом даних у системі.

Професійні знання, здобуті на курсах, допоможуть нашим співробітникам ще ефективніше використовувати програмний комплекс «Управління виробничим підприємством».

Ми висловлюємо свою подяку і сподіваємось на продовження співпраці!

З повагою,
Директор ТОВ ВДТ «Сонячна долина»
Юдін С.А.
16.04.2009

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)