Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук про кабельний завод «Тумен».

Компанія «Абіс+» виконала впровадження програмного продукту «Управління торгівлею для України» на підприємстві ПП «Тумен». Автоматизовано 20 робочих місць.

В результаті співпраці з «Абіс+» ми можемо повноцінно вести облік у програмі «Управління торгівлею для України». Особливо хочеться відзначити широкі можливості системи з побудови звітності, кваліфікацію та досвід співробітників компанії «Абіс+», що дозволило впровадити програму швидко та ефективно.

Необхідність впровадження програми «Управління торгівлею для України» була викликана бажанням удосконалити поточний рівень автоматизації обліку, побудований на попередній. Для вирішення цих завдань було вибрано конфігурацію « Управління торгівлею для України» на платформі, яку запропонували та продемонстрували співробітники компанії «Абіс+», з якою ми успішно співпрацювали при побудові облікової системи на базі попередньої версії.

Для нас було важливо перенести довідкову інформацію, навчити співробітників різних ділянок обліку, організувати облік діяльності філій, організувати підтримку системою наших специфічних вимог.

При впровадженні були успішно проведені такі роботи:

  • програма встановлена на необхідну кількість робочих місць;
  • проведено навчання співробітників;
  • перенесено частину даних із старої облікової системи;
  • надано допомогу у налаштуванні параметрів системи;
  • надано допомогу при введенні програми в експлуатацію;
  • роз’яснено правила роботи з підпискою ІТС;
  • роз’яснено правила звернення на лінію консультацій та різні варіанти подальшого супроводу ПП;
  • роз’яснено порядок створення та зберігання архівних копій бази даних програми;
  • зроблено роботи з налаштування програмного комплексу згідно специфіки нашого підприємства, внесено зміни та налаштовано механізми розмежування прав доступу;
  • реалізовано схему розподіленої інформаційної бази, в рамках якої функціонують центральний офіс, віддалений склад-магазин та мережа філій.

В результаті ми можемо повноцінно вести облік у програмі «Управління торгівлею для України»

Особливо хочеться відзначити широкі можливості системи з побудови звітності, кваліфікацію та досвід співробітників компанії «Абіс», що дозволило освоїти та впровадити програму швидко та ефективно.

Ми висловлюємо свою вдячність і сподіваємось на продовження співпраці.

7 липня 2008
Баїс Ф.Р.
Комерційний директор
Кабельний завод "Тумен

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)