Відгуки щодо впроваджених рішень

Вiдгук про пройдене навчання роботі з продуктом «CRM ПРОФ редакція 2.0»

З 09.12.19 по 13.12.19 наші фахівці прослухали авторський курс по роботі з програмою CRM ПРОФ. Тривалість курсу склала 15 годин на одну групу. Навчання проходило в офісі нашої компанії в м.Луцьк. Викладач — Савінська О.В.

Необхідність проведення навчання була викликана впровадженням програми в зв’язку з розвитком компанії. Для нас було важливо отримати практичні навички роботи швидко і якісно. Виходячи з цього було обрано компанію «Абіс +», відома позитивними відгуками про якісне навчання та досвідченими викладачами.

В результаті пройденого навчання були отримані необхідні навички для роботи в системі, які дозволять вирішувати поставлені завдання по роботі з клієнтами нашої компанії.

Особливо хочеться відзначити:

  • В ході навчання теоретична частина чергувалася з практичними завданнями, що дозволяло закріплювати знання і відразу бачити результат.
  • Сподобалася послідовність навчання, в курсі навчання було охоплено великий обсяг, розглянуті всі об’єкти, що в подальшому значно полегшить роботу з програмою.
  • В процесі навчання була можливість поставити своє запитання викладачеві, і він не залишався без відповіді. Про курси залишилися тільки найкращі враження. Велике спасибі компанії і особливо викладачеві.
Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)