Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук компанії «СтопТранзит»

Мережа магазинів «СтопТранзит» висловлює подяку компанії «Абіс» за взаємну співпрацю, кваліфіковану допомогу, підтримку у вирішенні поставлених завдань.

Фахівці компанії «Абіс+» здійснили впровадження автоматизованої системи управлінського обліку на базі конфігурації «Альфа-Авто:Автосервіс+Автозапчастини 4.0».

В результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дозволяє контролювати, керувати та аналізувати роботу мережі магазинів, роботу із замовними запчастинами, вести оптові продажі в єдиній базі, з урахуванням великої кількості користувачів та ролей, великого обсягу даних.

В даний час кількість користувачів системи складає 35 осіб. Середня кількість документів на день — 450.

Були виконані такі роботи:

  • Налаштування розподіленої бази даних.
  • Підключення торгового обладнання (сканери та принтери штрих-кодів).
  • Навчання співробітників замовника роботі в системі.
  • Реалізація гнучкої системи знижок.
  • Створення спеціалізованих АРМ.
  • Автоматизація торгівлі на замовлення.
  • Багатофакторна система оперативного аналізу роздрібного продажу.

Проведений проект підтвердив правильність нашого вибору у постачальника послуг. Фахівці «Абіс+» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю та враховували особливості нашої компанії.
Наразі співробітники компанії продовжують супровід системи.

1 червня 2006 року

Гнатюк Олег Дмитрович
директор
Мережа магазинів «СтопТранзит»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)