Статьи

Январь Февраль Март Апрель Май Июнь
Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь

Настройка параметрів обліку в BAS Управління торгівлею

Настройка параметрів обліку виконується в розділі НДІ і адміністрування. Розділ складається з декількох підрозділів, які визначають порядок настройки і підтримки роботи прикладного рішення.

В розділ Сервіс — Початкове заповнення додані механізми початкового заповнення: заповнення інформації в основних довідниках і необхідних настройок, щоб швидко почати роботу. За допомогою документів введення початкових залишків слід ввести дані про залишки товарів і поточний стан взаєморозрахунків з клієнтами.

В розділ НДІ і адміністрування — Адміністрування — Параметри та обслуговування додані ті регламентні дії, які адміністратор повинен виконувати при обслуговуванні програми. Використовуючи гіперпосилання, які зазначені в даному розділі, адміністратор зможе проводити контроль стану системи, формувати нові регламентні і фонові завдання, додавати нові додаткові звіти і обробки, виконувати необхідні операції з резервного копіювання та відновлення даних, контролювати діяльність користувачів з допомогою журналу реєстрації тощо. Більш докладно див. главу «Сервісні можливості» тут.

Розділи панелі навігації НДІ і адміністрування — Настройка розділів призначені для тонкої настройки прикладного рішення з урахуванням тих завдань, які повинні виконуватися на конкретному підприємстві.

Визначення валют управлінського і регламентованого обліку
У прикладному рішенні використовуються дві валюти, які повинні бути визначені до моменту введення початкових даних і оформлення торгових операцій:

  • Валюта регламентованого обліку — це національна валюта, курс якої завжди дорівнює 1 (для України — гривня);
  • Валюта управлінського обліку — валюта, що використовується для оцінки даних в управлінському обліку. Це може бути національна валюта або будь-яка інша валюта, зареєстрована в довіднику Валюти.

Інформація про валюти управлінського та регламентованого обліку визначається в розділі НДІ і адміністрування — Настройка параметрів системи — Підприємство .

Використання мультивалютного обліку в програмі включається функціональною опцією Кілька валют .

Якщо мультивалютний облік не використовується, то для ведення обліку може бути використана тільки одна валюта — гривна.

Незалежно від того, які валюти визначені як валюти управлінського і регламентованого обліку, взаєморозрахунки з клієнтами торговельного підприємства можуть вестися в будь-якій валюті, яка зареєстрована в довіднику Валюти.

Настройка списку використовуваних функціональних можливостей
У прикладному рішенні передбачена можливість настройки списку функціональних можливостей. Перед тим як почати роботу, необхідно визначити ті функціональні можливості (опції), які будуть затребувані на підприємстві.

Для кожного розділу обліку (кожної підсистеми) визначається свій список функціональних опцій. Відключаючи ті чи інші функціональні опції, можна істотно спростити роботу з прикладним рішенням.

Наприклад: на підприємстві не використовуються бізнес-процеси при роботі з клієнтами. У той же час на підприємстві ведуться довгострокові проекти, в рамках яких корисно зберігати всі раніше зареєстровані взаємодії з клієнтом (зустрічі, телефонні дзвінки, листи тощо), а також список оформлених в рамках проекту документів. Для ведення такого варіанту обліку можна в розділі НДІ і адміністрування — Настройка розділів — CRM і маркетинг — CRM відключити такі функціональні опції, як Управління операціями, Комерційні пропозиції, Фіксація первинного попиту та ін., залишивши тільки одну функціональну опцію Угоди з клієнтами. Угода буде фактично місцем зберігання потрібної інформації, операції в рамках угоди будуть виконуватися в спрощеному режимі.

Для кожної функціональної опції безпосередньо у форму додано докладний опис, щоб користувач краще орієнтувався у великій кількості тих функціональних опцій, які пропонує програма. Детальний опис функціональних опцій також приведено у довідковій інформації до програми.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)