Налаштування автоматичного архівування бази даних

Техніка, як і люди, на жаль, не завжди працює так, як хотілося б. Дуже часто електроніка дає збої, що може спричинити втрату важливої інформації. У бізнесі це особливо важливо, оскільки пошкодження даних обліку може призвести до фінансових витрат. Зокрема, неполадки з інформаційною системою — може завдати значної шкоди управлінню бізнесом.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, необхідно настроїти резервне копіювання даних. Погодьтеся, витратити 15 хвилин на налаштування завжди простіше, ніж відновити втрачені дані.
BAS підтримує можливість вивантаження інформаційної бази у файл та відновлення бази даних із цього файлу. Це дозволяє отримувати копію бази даних підприємства, яку можна записати на будь-який носій: флешку, диск тощо і зберегти.

У разі потреби з цієї копії можна буде відновити інформацію.

Цей режим можна використовувати для створення резервної копії інформаційної бази, однак такий варіант його застосування має низку недоліків. Як основне можна назвати те, що в цьому випадку потрібно використовувати однокористувацький режим роботи, тому при великому обсязі бази даних перерва в роботі може бути досить велика, що не завжди прийнятно.

Залежно від варіанта роботи BAS (файловий або клієнт-серверний) можна рекомендувати інші способи створення резервної копії інформаційної бази:

  • у разі файлового варіанта можна організувати процес створення резервної копії інформаційної бази шляхом простого копіювання файлу 1CV8.1CD в окремий каталог або з використанням програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних. При цьому також потрібно заборонити доступ до бази, але час створення резервної копії значно менше, ніж при використанні вивантаження бази даних у файл;

Для клієнт-серверної архітектури з’являється можливість створення резервної копії інформаційної бази засобами SQL Server, при цьому бази даних продовжує перебувати в режимі багатокористувацького доступу.

Використання цих двох способів дає максимально точну копію стану інформаційної бази, що не може бути отримано під час використання режиму завантаження-вивантаження інформаційної бази. Наприклад, якщо у базі даних є порушення, то при вивантаженні деякі відомості можуть бути не вивантажені, у той час як при копіюванні буде збережено всю інформацію, і після відновлення можна буде виправити виправлення бази даних.

З питаннями будь ласка звертайтесь за телефонами:

 +38 (0482) 378–396; +38 (0482) 343–323 
Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)