Налаштування надсилання документів та звітів із системи електронною поштою на вибрані адреси

Ви часто надсилаєте документи із загальної бібліотеки вашим клієнтам та партнерам? Вам доводиться завантажувати документ, відкривати поштову програму, щоб надіслати файл? Тоді ця послуга є для вас.

У господарській діяльності багатьох підприємств часто виникає необхідність надсилання та прийому повідомлень електронною поштою у програмі BAS. Як правило, найчастіше виконується надсилання поштових повідомлень із програми.

Повідомлення можуть надсилатися з різних приводів. Наприклад, потрібно надіслати електронний лист клієнтові або постачальнику. Або необхідно автоматизувати процес формування рахунку-фактури у форматі PDF з подальшим надсиланням створеного файлу електронною поштою. Або, з метою дотримання безпеки та запобігання помилкам, буде корисним надсилати електронні повідомлення начальнику відділу продажів про те, скажімо, що один із менеджерів дав клієнту знижку більше встановленої величини. Приводів для надсилання поштових повідомлень електронною поштою, насправді, може бути багато і різних.

У додатках системи BAS передбачена можливість надсилання та отримання повідомлень електронною поштою. Для правильної роботи електронної пошти необхідно налаштувати системний обліковий запис. Наші спеціалісти допоможуть вам це зробити. Більше вам не буде потреби заходити в програму та витрачати час на налаштування та формування звітів.

З питаннями, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

  • +38 (0482) 378–396 ; +38 (0482) 343–323

Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)