Початкове налаштування системи

Як правило, після покупки будь-якого рішення BAS виконати його налаштування самотужки не завжди просте завдання. Наші фахівці виконають налаштування вашої програми якісно та індивідуально для вашого підприємства.

Налаштування облікової системи BAS є одним з найважливіших етапів наступних після встановлення програми.

Початкове налаштування BAS включає

  • введення початкових відомостей;
  • налаштування у програмі параметрів облікової політики;
  • налаштування користувача;
  • налаштування доступу;
  • завантаження адресних та банківських класифікаторів;
  • інші деталі, необхідні для правильного старту програми.

Далі потрібно більш детальне налаштування програми, у зв’язку з чим наші послуги мають комплексний та об’ємний характер — програма налаштовується нашими спеціалістами з урахуванням специфіки комерційної діяльності вашої фірми, зокрема принцип ведення управлінського та бухгалтерського обліку.

Налаштування програми будь-якої версії здійснюється в максимально стислий термін, з урахуванням усіх вимог керівництва та головного бухгалтера.

Слід зазначити, що програми BAS є найпопулярнішим і найефективнішим продуктами з усіх існуючих на сьогоднішній день засобів автоматизації, випущених для ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Налаштування програм

Після придбання типової зміни, в організації виникає потреба в налаштуванні програми особливо своєї діяльності. Обсяг робіт з налаштування конфігурації залежить від вимог і цілей фірми: деяким вистачає налаштування додаткових друкованих форм і доопрацювання звітів, іншим необхідно змінити схему ведення обліку програми під свій рід діяльності, з’являється необхідність створювати додаткові документи і довідники, а так само налаштовувати регістри обліку, створювати нові й т.д.

Налаштування сервера

Одним із важливих критеріїв налаштування є налаштування сервера, в залежності від його початкових налаштувань залежить майбутня швидкість роботи програми, збереження та безпека даних, стабільність та стійкість системи в цілому.

Фахівці компанії «Абіс» знають усі тонкощі цієї роботи та мають великий досвід у цій галузі.

З питаннями, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

+38 (0482) 378–396 ; +38 (0482) 343–323
 

Встановимо. Налаштуємо. Навчимо.

Замовити безкоштовну демонстрацію

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)