100% гарантія запуску

Щодня на ринку ІТ-послуг з’являються нові пропозиції. У цій різноманітності непросто вибрати компанію-партнера для реалізації проекту автоматизації обліку на підприємстві.

Ми не просто говоримо про свої можливості у сфері автоматизації обліку, ми надаємо гарантії

  • ми гарантуємо, що в результаті проекту ви отримаєте саме таку систему, як було застережено на стадії формування технічного завдання;
  • ми гарантуємо, що коли беремося до реалізації проекту, то запускаємо його. Працюючи з нами, ви застраховані від таких несподіванок, як зупинення проекту та необхідність переходу до іншого підрядника;
  • ми гарантуємо високий рівень послуг. Всі наші фахівці мають досвід роботи на масштабних проектах, професіонали своєї справи.

Чому ми можемо це гарантувати

  • ми працюємо за проектною схемою, яка грунтується на чіткій етапності реалізації проекту;
  • ми запустили десятки великих проектів, і знаємо, що потрібно для запуску і які можуть бути підводні камені.
Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)