Навчання співробітників роботі у системі

Навчання співробітників роботі у системі

На цьому етапі здійснюється навчання користувачів роботі у реалізованій системі з урахуванням доопрацювань.

Для правильної, зручної та продуктивної роботи в новій інформаційній системі співробітникам необхідне навчання. Але в різних компаніях співробітники на одній і тій же посаді можуть виконувати абсолютно несхожі ролі та обов’язки, використовувати різні інструменти, модулі та функції однієї програми.

Навчання може проводитись у «Учбовому центрі» або на території замовника. Найбільш ефективною формою навчання є практичне застосування програми, що впроваджується під наглядом консультанта безпосередньо на робочому місці.

В якості додаткової послуги може бути виконана розробка посадових інструкцій, які будуть містити: опис послідовності дій користувача даного виду завдань при веденні обліку; документів, необхідні введення даних; звітів, що використовуються для контролю та аналізу обліку тощо.


Тому для кращого розуміння та засвоєння матеріалу ми рекомендуємо проектне навчання – навчання за ролями користувачів, не за розділами. На етапі дизайну проекту розробляється докладний план навчання, що дозволяє кожному співробітнику отримати необхідні знання та навички.

За бажанням ви можете скористатися нашими стандартними курсами навчання.

Результат: готовність користувачів до роботи в системі.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)