Розробка індивідуальної облікової системи

Розробка індивідуальної облікової системи

На підставі затвердженого документа «Технічне завдання» виконуються всі необхідні доопрацювання інформаційної системи, обумовлені в ТЗ.

Результатом роботи є конфігурація, яка містить усі необхідні зміни, що обумовлені технічним завданням. При цьому замовник надає наскрізний приклад для проведення тестування, що дозволить одразу перевірити працездатність адаптованої конфігурації на реальних даних та цифрах.

Найбільш компетентні співробітники замовника тестують реалізований функціонал на контрольних прикладах. Розробляються спеціалізовані обробки з перенесення вхідних даних, здійснюється введення та перенесення даних, включаючи нормативно-довідкову інформацію та залишки (номенклатури, взаєморозрахунків тощо), заповнення необхідних параметрів системи та виконання попередніх налаштувань.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)