BAS Бухгалтерія. Учбова версія

Методичний посібник "BAS Бухгалтерія. Учбова версія" призначений для освоєння програми "BAS Бухгалтерія", набуття навичок роботи з продуктами лінійки "Business Automation Software" (BAS), а також для навчання комп’ютеризованого бухгалтерського обліку: від введення первинних документів та бухгалтерських операцій до отримання аналітичних звітів та підготовки бухгалтерської та податкової звітності. "BAS Бухгалтерія. Учбова версія" – реально діюча програма "BAS Бухгалтерія" з обмеженнями.

"BAS Бухгалтерія. Учбова версія" поставляється у вигляді книги, що містить опис функціональних можливостей та необхідних прийомів роботи з програмою, а також із вклеєним конвертом, що містить флеш-накопичувач USB, на якому записані дистрибутив навчальної програми та супровідні матеріали.

Найменування Рекоменд. роздрібна ціна, грн., з ПДВ 20%
Методичний посібник "BAS Бухгалтерія. Учбова версія. Видання 1" 420

Обмеження та особливості учбової версії

"BAS Бухгалтерія. Учбова версія" має наступні обмеження:

  • обмежена кількість даних у документах, довідниках, планах рахунків, планах видів характеристик та інших об’єктних таблицях;
  • обмежена кількість записів у табличних частинах документів і наборах записів;
  • друковані форми документів і звітів можна переглянути лише на екрані комп’ютера (друк та збереження табличних документів у користувацькому режимі не підтримуються);
  • одночасно з однією інформаційною базою може працювати лише один користувач;
  • швидкодія учбової версії нижча, ніж у комерційної поставки "BAS Бухгалтерії";
  • не підтримується робота із сервером;
  • не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
  • не підтримується робота у режимі зовнішнього з’єднання;
  • не підтримується робота через Інтернет;
  • відсутня можливість використання паролів та Windows-автентифікації для користувачів.

"BAS Бухгалтерія. Учбова версія" не має апаратного чи програмного захисту, але її швидкодія знижена порівняно з комерційною версією.

Описані обмеження не дозволяють вести облік на реальному підприємстві, але не перешкоджають вивченню прикладного рішення та набуттю навичок роботи з лінійкою програм BAS.

"BAS Бухгалтерія. Учбова версія" дозволяє модифікувати існуючі та створювати нові прикладні рішення (конфігурувати). Проте, в першу чергу, вона призначена для вивчення прикладного рішення та навчання роботі у користувацькому режимі, тому розгляд основ конфігурування виходить за рамки цього посібника.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)