Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук про впровадження програмного продукту «Управління торговим підприємством для України» в Інституті післядипломної освіти фахівців морського та річкового транспорту

Компанія «Інститут післядипломної освіти фахівців морського та річкового транспорту» — це компанія, що працює у сфері освіти.

У компанії виникла потреба в автоматизації управлінського та бухгалтерського обліку та переходу з поточного програмного рішення на більш досконалу конфігурацію.

Програмні продукти були обрані через поєднання готових рішень для автоматизації різних напрямів обліку з можливістю гнучкого налаштування конфігурацій під вимоги обліку на підприємстві.

Для автоматизації діяльності підприємства було обрано продукт «Управління торговим підприємством для України», який нам запропонували та продемонстрували співробітники компанії «Абіс».

В результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дозволяє контролювати, керувати та аналізувати роботу, вести повний облік у єдиній базі, з урахуванням великого обсягу даних, необмеженої кількості користувачів та ролей.

Були виконані такі роботи:

  • Консультації щодо вибору програмного забезпечення та варіантів його супроводу;
  • Продаж, доставка та встановлення вибраного програмного продукту.

Супроводжувальні роботи:

  • Здійснюється оновлення платформи та типових конфігурацій
  • Здійснюється консультування з методичних та технічних питань роботи з програмою
  • Безкоштовна підтримка професійної версії (послуги лінії консультації; оновлення програм та доступ до методматеріалів на сайті підтримки користувачів)

Програмний продукт дозволив автоматизувати такі ділянки обліку:

  • складський облік;
  • облік послуг;
  • облік відносин із клієнтами;
  • бухгалтерський та податковий облік.

Автоматизовано 3 робочі місця.
Дата введення в експлуатацію 31.03.2014

Проведений перелік робіт підтвердив правильність нашого вибору у постачальника послуг. Фахівці компанії «Абіс-Софт» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю та враховували особливості нашої компанії. Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійний партнер у галузі автоматизації діяльності.

Як результат ми отримали можливість самостійно та повноцінно вести облік у програмі «Управління торговим підприємством для України», швидко та ефективно отримувати необхідну звітність.

Висловлюємо свою подяку компанії «Абіс» за кваліфіковану допомогу, підтримку у вирішенні поставлених завдань та сподіваємось на продовження співпраці.

Горб Сергій Іванович
директор

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)