Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук про    впровадження програми «Управління торгівлею для України» у фірмі «Бургуджі»

Компанія ФГ «АГРОФІРМА БУРГУДЖІ» — це компанія, що працює в сільськогосподарській сфері та займається рослинництвом та тваринництвом.

У компанії виникла потреба в автоматизації управлінського обліку товароматеріальних цінностей для автопарку.

Програмні продукти були обрані через поєднання готових рішень для автоматизації різних напрямів обліку з можливістю гнучкого налаштування конфігурацій під вимоги обліку на підприємстві.

Для автоматизації діяльності підприємства було обрано продукт «Управління торгівлею для України», який нам запропонували та продемонстрували співробітники компанії «Абіс».

В результаті ми отримали систему оперативного обліку, яка дозволяє контролювати, керувати та аналізувати роботу, вести облік товароматеріальних цінностей у єдиній базі, з урахуванням великого обсягу даних, необмеженої кількості користувачів та ролей.

Були виконані такі роботи:

 • Консультації щодо вибору програмного забезпечення та варіантів його супроводу;
 • Продаж, доставка та встановлення вибраного програмного продукту;
 • Навчання співробітників;
 • Доопрацювання функціоналу.

Супроводжувальні роботи:

 • Здійснюється оновлення платформи та типових конфігурацій
 • Здійснюється консультування з методичних та технічних питань роботи з програмою «1С:Підприємство»
 • Безкоштовна підтримка професійної версії (послуги лінії консультації; оновлення програм та доступ до методматеріалів на сайті підтримки користувачів)

Програмний продукт дозволив автоматизувати такі ділянки обліку:

 • складський облік;
 • облік товарів;
 • облік товароматеріальних цінностей;
 • облік розподілу товароматеріальних цінностей.

Автоматизовано 2 робочі місця.

Дата введення в експлуатацію 17.12.2013

Проведений перелік робіт підтвердив правильність нашого вибору у постачальника послуг. Фахівці компанії «Абіс» підходили до виконання робіт з великою відповідальністю та враховували особливості нашої компанії.

Рекомендуємо компанію «Абіс» як надійний партнер у галузі автоматизації діяльності на базі продуктів «1С:Підприємство».

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)