Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук від автосалону «Італ-Авто»

Наше підприємство «Італ-Авто» є офіційним дилером Alfa Romeo, Fiat, Lancia.

.

З метою автоматизувати облік компанії на базі сучасної системи управління підприємством ми звернулися в компанію «Абіс». В якості основи для створення автоматизованої системи було обрано галузеве рішення «Альфа-Авто:Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини 4.0».

.

На сьогоднішній день автоматизована система забезпечує комплексну підтримку всіх бізнес-процесів нашого підприємства. Керівництво може оперативно отримувати і використовувати дані про різні сторони діяльності компанії. Система надає інформацію, необхідну для прийняття управлінських рішень.

Система надає інформацію, необхідну для прийняття управлінських рішень.

У співробітників компанії є можливість вести єдину картотеку транспортних засобів, використовувати зручну систему пошуку за різними критеріями, уніфікований, єдиний довідник адрес, можливість відстеження стану замовлення запасних частин, можливість обробки операцій купівлі-продажу з можливістю нарахування бонусів менеджерам. З’явилася також можливість закріплення за одним автомобілем необмеженої кількості обладнання.

На даний момент, співробітники «Абіс+» ведуть супровід автоматизованої системи, при необхідності, надають консультаційні послуги, а також послуги з консультаційного та технічного обслуговування використовуваного програмного продукту, в тому числі консультаційну підтримку за методикою роботи з програмою та інше.

Всего на предприятии создано 10 автоматизированных рабочих мест.

Мы выражаем признательность специалистам компании «Абис+» за грамотно выполненную работу по созданию информационной системы, оказание консультаций на хорошем профессиональном уровне и высокое качество обслуживания. Хочется отметить внимательное отношение специалистов к пользователям и доступность изложения методики работы с программами.

25 декабря 2008

Агаркова И.А.
главный бухгалтер
автосалон «Итал-Авто»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)