Відгуки щодо впроваджених рішень

Відгук дилерського центру «Віннер-мотор-спорт»

Дилерський центр «Віннер-Мотор Спорт» — офіційний представник компанії «Ford Motor Company», імпортера автомобільних брендів Ford, Volvo, Jaguar, Porsche та ін.

«Віннер-Мотор Спорт» — це автомобільне підприємство «повного циклу», асортимент послуг якого включає в себе діагностику та ремонт машин, сервіс та продаж автомобілів. Кількість співробітників — понад 40 осіб.

У період створення центру «Віннер-Мотор Спорт» керівництво компанії здійснювало пошук виконавця послуг із автоматизації господарської діяльності. Розглянувши кілька потенційних компаній, здатних надати нам відповідні послуги, ми зупинили свій вибір на рішенні Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини для України.

Партнером з автоматизації на підставі проведеного тендеру була обрана компанія «Абіс». Вибір був зроблений на підставі наступних критеріїв:
Абіс-Софт є ексклюзивним партнером компанії «Рарус» за рішеннями «Альфа-Авто».
Фахівці цієї компанії є розробниками української версії «Альфа-Авто» та досконало знають конфігурацію.

Впровадження системи управлінського обліку було проведено у стислий термін, всього за 1 місяць. Запуск системи відбувався кілька етапів. На першому етапі було автоматизовано стіл замовлень (01.09.2003), останнім mdash; налаштовано обмін даними з наявною системою (01.05.2004).

В даний час система обліку на базі конфігурацій «Альфа-Авто» та " Бухгалтерія " вирішує всі завдання господарської діяльності, що стоять перед підприємством- від автоматизації роботи столу замовлень до бухгалтерської звітності та управлінського аналізу.

Автоматизовано такі ділянки підприємства:

  • стіл замовлень ремонтного цеху — оформлення заявок на ремонт, внутрішні заявки, заявки на запчастини, виписка замовлення-нарядів, облік виробітку майстрів,
  • стіл замовлень діагностики — оформлення заявок на діагностику, передача клієнтів у цех, виписка замовлення-нарядів, облік виробітку майстрів,
  • малярський цех — оформлення заявок на ремонт, внутрішні заявки, облік фарб та спеціальних матеріалів, виписка замовлення-нарядів, облік вироблення майстрів,
  • автомийка — оформлення замовлення-нарядів, планування завантаження, облік списання матеріалів за нормами,
  • склад — складський облік, парафії, витрати запчастин та матеріалів, замовлення постачальникам, інвентаризації, акти списання,
  • автосалон — облік приходу та витрати автомобілів, автомобілі на комісії, варіанти комплектації,
  • гарантійне обслуговування — облік деталей на гарантійному зберіганні, оформлення гарантійних ремонтів відповідно до стандартів «Ford Motor Company»,
  • бухгалтерія — бухгалтерський облік, інтеграція з системою «Клієнт-Банк», обмін даними із системою «Альфа-Авто».

В системі «Альфа-Авто» на даний момент працюють 15 співробітників (2 диспетчери, 2 менеджери столу замовлень, 3 менеджери з запчастин, менеджер з гарантії, комірник, майстер цеху, 3 бухгалтери, 2 менеджери автосалону) і 4 співробітники компанії працюють в системі «Бухгалтерія».

За підсумками проекту ми отримали працюючу (що вкрай важливе для нас) систему обліку, що охоплює всі сфери діяльності підприємства. Компанія «Віннер-Мотор Спорт» високо оцінює роботу фахівців компанії «Абіс», які змогли впровадити ефективну систему обліку в стислий термін. В даний час співробітники компанії «Абіс» продовжують супровід системи.
Проведений проект підтвердив правильність нашого вибору у постачальника послуг. Ми раді відзначити, що фахівці «Абіс+» підходили до виконання робіт не формально, а враховуючи індивідуальні особливості та виявляючи реальні проблеми нашої компанії.

У планах на майбутнє — подальша підтримка системи компанією «Абіс+». Розглядається можливість переходу на нові технологічні платформи та рішення фірми «Рарус» на базі нової платформи.

1 січня 2009 року

Вукович С. Л.
директор
Компанія «Віннер-мотор-спорт», офіційний дилер «Ford»

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)