Новости

Типова конфігурація BAS Комплексне управління підприємством, редакція 2.1

13.10.2021

Типова конфігурація BAS Комплексне управління підприємством, редакція 2.1

Версія 2.1.24

Нове у версії

  • Розпорядчі документи

Друковані форми розпорядчих документів:
Реалізовано основні вимоги ДСТУ 4163:2020 з оформлення розпорядчих та інформаційно-аналітичних документів.

  • Розрахунок заробітної плати

Зміни в розрахунку середнього заробітку згідно Порядку 100
— Згідно Постанови КМУ від 01.09.2021 р. № 917 «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати» внесені зміни в механізм обліку премій в розрахунку середнього заробітку.
— Електронні лікарняні листи:
У документі «Лікарняний лист» додано облік номеру випадку непрацездатності та визначення продовження лікарняного за таким номером.
— Відображення в обліку додаткових нарахувань:
У документі «Призначення планового нарахування» реалізована можливість вказати спосіб відображення зарплати.
Відображення відпусток та кадрових переведень в звіті «Особова картка П-2»
— Реалізовано виведення записів розділів «IV.ПРИЗНАЧЕННЯ І ПЕРЕВЕДЕННЯ» і «V. ВІДПУСТКИ» за весь період роботи працівника в організації.

  • Регламентована звітність

Фінансова звітність
— Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 09.07.21 № 385 змінені форми всіх фінансових звітів.
— Розрахунок доходів та єдиного внеску фізичних осіб:
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 19.05.2021 р № 278 змінено номери схем звіту Розрахунок доходів і єдиного внеску фізосіб.

Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)