Новости

Обновление для BAS Комплексне управління підприємством версия 2.1.17.2 от 22.12.2020 г

23.12.2020

Новое в весрии 2.1.17 Комплексне управління підприємством версия 2.1.17.2 от 22.12.2020 г

 • Податковий облік

  • Амортизація ОЗ і НМА виробничим методом
   Відповідно до Закону України №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», реалізована амортизація ОЗ і НМА виробничим методом у податковому обліку.
 • Зарплата та кадри

  • Розрахунок середнього заробітку
   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1213 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 08 лютого 1995 р. №100» при розрахунку середнього заробітку для подій після 12.12.2020 р. не застосовуються коефіцієнти підвищення окладів.
  • Зміна базових періодів індексації для позицій штатного розкладу
   Додано новий документ «Зміна базових періодів індексації».
  • Документи по індексації
   Додано новий журнал «Документи по індексації». Журнал призначений для роботи з документами: «Індексація заробітку», «Індексація штатного розкладу», «Зміна базових періодів індексації».
  • Облік базових періодів індексації по співробітникам
   У документах «Кадрове переведення», «Кадрове переведення списком», «Зміна оплати праці», «Зміна кваліфікаційного розряду (категорії) співробітника» доданий прапор «Встановити базовий період».
 • Регламентована звітність

  • Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю
   Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 27.08.2020 р. №591 реалізована нова форма звіту «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю».
  • Фінансова звітність
   Відповідно до наказу Мінфіну від 29.09.2020 р. №588 реалізовані зміни фінансових звітів.
Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление производственным предприятием для Украины 8» в компании «Лукойл» (Одесса) Отзыв о внедрении регламентированного и бухгалтерского учета в компании «Винфорт» (Киев, Одесса) Отзыв о проекте IT-аудита в компании «Олдi» (Киев, Донецк, Житомир, Днепропетровск, Симферополь) Отзыв о проекте комплексной автоматизации в компании «Виола» (Запорожье) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Пласке» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта комплексной автоматизации в компании «Солнечная долина» (Одесса) Отзыв о внедрении программного комплекса «1С:Управление торговлей для Украины 8» в компании «Тумен» (Одесса) Отзыв о внедрении проекта автоматизации оперативного учета в компании «Эста Холдинг» (Донецк, Киев) Отзыв по обучению работе в программном комплексе ABIS-ISO сотрудников «Таврия-В» (Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Львов и пр.)